Drogoví dealeři se bouří! Vyšlechtili rostlinu Cocannabis!

„Už nás zkrátka nebavilo nakupovat mařenu od lakomých moravských zahradníků a kokain pašovat v banánech z Bolívie. Dali jsme tedy hlavy dohromady a společnými silami stvořili gmo rostlinu Cocannabis, která kombinuje vlastnosti konopí (rod Cannabis pozn. red.) a kokainovníku (rod Coca pozn. red.). Její pěstování v podmínkách naší malebné vlasti je jednoduché a navíc zatím nestojí mimo zákon.“ Pronesl na úvod středoevropské konference drogových dealarů předseda spolku Hůlo 2.0, pan Ivoš Bartošek.

To je ono. Poslední výkřik mezi feťáky a Piráty.

Dle Bartoška představuje nejnovější produkt genetického inženýrství naději pro všechny rekreační uživatele marihuany a kokainu zároveň. Smůlu však budou mít policisté, kteří nemohou nově vyšlechtěné rostliny ani jejich květovou sušinu zadržet a dále distribuovat po svých trasách na černý trh, jako tomu bylo doposud.

Podle vyjádření národního koordinátora pro drogovou politiku se jedná o další podlý způsob, jak obelstít zákon a dovést naši společnost na scestí. „Situace bude bedlivě monitorována, ale pro zákaz této satanské rostliny potřebujeme změnu v zákoně o návykových látkách, čehož se v nejbližších týdnech bohužel nedočkáme.“ Pronesla mluvčí protidrogového koordinátora Mariana Zelená v rozhovoru pro Český rozhlas.

Jak ale vidno, situace se velmi rychle vymyká kontrole. „V případě zájmu o semena této byliny je možné se obrátit přímo na brněnskou kancelář spolku Hůlo 2.0, která za celým projektem stojí. Matroš do každé rodiny!“ Uvedl optimisticky na konferenci drogových dealerů velkopěstitel marihuany, Křesomysl Nguyen. Je tedy pravděpodobné, že dojde k rozšíření a domestikaci rostliny Cocannabis po krajině celého Česka.

Nenápadná a nenáročná rostlina už dnes zdobí nejednu zahrádku.

Policie tedy varuje všechny občany před jakýmkoliv stykem s rostlinou. „Policie ČR výrazně nedoporučuje manipulaci se semeny této rostliny. Stejně jako marihuany, může i její hybrid s kokainovníkem způsobit vnitřní krvácení, vymazání paměti, sebepoškozování, nevěru, závislost na nosních kapkách, přeměnu ve vlkodlaka nebo i smrt. Jelikož však jde o GMO rostlinu, jistě bude ke všemu i radioaktivní.“ napsala ve svém vyjádření policejní mluvčí Květoslava Spálená.

Pan Bartošek ze spolku Hůlo 2.0 v reakci na policejní dezinformaci exkluzivně našemu portálu sdělil, že jediným vedlejším účinkem manipulace se semeny Cocannabis je ochrana proti Chemtrails a zároveň vyzval úředíky ministerstva zemědělství k návštěvě tradičních dožínek v pěstírně nedaleko Litvínova.

 

Jediný skutečně vlastenecký eshop!

Autor příspěvku: Obiwan

Vesničan z rolnické rodiny a moravský patriot, jenž nepohrdne jakýmkoliv hulením a chlastem a svou šálu Komety Brno nosí hrdě i do kostela. Ve volném čase se stará o své pole, aby měl co do šlukovky. U toho poslouchá venkovský nekomerční gastrorap a přemýšlí nad tím, jestli jsou hvězdné války podle skutečnosti.