Aštar Šeran vystoupí v Duelu Jaromíra Soukupa

Délka textu: Článek přečtete zhruba za 3 minut.

Příchod vesmírného spasitele ze souhvězdí Plejády, Aštara Šerana, prorokoval Ivo „Aštar“ Benda již v devadesátých letech po pádu komunismu. Ač byl dlouhá léta označován za sektáře a blázna, který pouze manipuluje lidmi, zejména na území bývalého Československa, americký Národní úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA) oznámil, že se flotila mimozemských lodí pod velením Plejáďana Aštara Šerana již od pondělí zdržuje na orbitu Země.

Plejáďané jsou podobní lidem, mají však podstatně větší hlavu.

V reakci na tiskovou zprávu NASA zveřejnila mluvčí TV Barrandov Soudkyně Barbara šokující informaci, že je generální ředitel a hlavní komparzista Barrandova, Jaromír Soukup, v mnohatýdenním telepatickém spojení přímo s kapitánem Šeranem, jenž si přál vystoupit v jednom z jeho pořadů a promluvit tak k lidstvu.

Ve včerejší premiérové epizodě pořadu Sólíčka Jaromíra Soukupa na televizi Barrandov Plus, kde generální ředitel Soukup vede před publikem bezmála dvouhodinový monolog o svém životě, byly zveřejněny podrobnosti: „Už dost bylo tlachání o korupci a Bakalově mafii v dnešním vysílání vážení televizní vážení přátelé. Teď z jiného soudku. Věříte na mimozemský život? Pokud znáte idiotství některých lidí, nebudu jmenovat, ale např. pana Kalouska, tak nepochybně ano. No a my pro vás máme jednu, jednu velkou zprávu. Po několika týdnech vyjednávání vystoupí na naší obrazovce v živém vysílání bytost z jiné galaxie. Sám Aštar Šeran předstoupí před lidstvo v duelu s Tomiem Okamurou. Debatovat se bude o problémech migrace a pomoci plejádskou domobranou při obraně českých hranic. Ale také o dodávkách plejádského másla do českých supermarketů. Máte se na co těšit, toto u České televize nenajdete. Exkluzivní duel bude vysílán také na televizi Russia Today.“ Uzavřel Soukup svůj poutavý pořad plný ostrovtipu a nekonvenční zábavy.

 

 

Autor příspěvku: Obiwan

Vesničan z rolnické rodiny a moravský patriot, jenž nepohrdne jakýmkoliv hulením a chlastem a svou šálu Komety Brno nosí hrdě i do kostela. Ve volném čase se stará o své pole, aby měl co do šlukovky. U toho poslouchá venkovský nekomerční gastrorap a přemýšlí nad tím, jestli jsou hvězdné války podle skutečnosti.