ZASTAVTE MIKULÁŠE!!!

Délka textu: Článek přečtete zhruba za 6 minut.

TM komentuje: ,,Jen podporujte dalšího dobroděje, aby vydrancoval celé Česko naprosto dokonale a nic nám zde nezbylo. Nakonec se budeme muset vystěhovat z vlastního domu a pak z vlastní země…“

Neinformovaný občan ani netuší, odkud se vzal Mikuláš. I když je to navenek slušný člověk a obdarovává děti, tak to chce velmi zpozornět. Pracuje v neziskovém sektoru a my dobře víme, co takové neziskovky dělají.

TO BUDETE TEPRVE KOUKAT, JAK SI TO VE VATIKÁNU VYMYSLELI!!!!

Prosím, přepošlete článek dalším lidem. Děkujeme.

Někteří lidé si stále myslí, že pracovník dobročinné organizace musí být vždy férový. Jak vidíte, Mikuláš takový není, nebo ano? Posuďte sami. Zaujala mě jeho odpověď na otázku, komu nosí dárky. Místo toho, aby řekl, za kým chodí, řekl zcela popravdě, že za tím, kdo je hodný.

Mikuláš se narodil ve městě Patara. V zemi s 99 % muslimského obyvatelstva! Zvláštní náhoda, že? Mikuláš by neměl problém obdarovat i děti migrantů. Nyní se z toho vykrucuje. Ovšem na přímou otázku, zda by obdaroval i muslimy neřekl „ne“, naopak to vyznělo, že asi „ano“. (pozn.: Jaké případné studování hříchů, jak říkal. Tady je nasnadě odpověď buď „ano“, či „ne“! O jaké děti se při rozdělování dárků jedná, je zřejmé.)

Co je vrchol!

1. Na svoje spanilé pochůzky Mikuláš dostal mnoho dárků ze zahraničí!!!

Copak asi po něm žádají?

2. Další dárky dostal tajně od rodičů dětí, které má navštívit!!!

Copak požadují?

Rodiče nedávají jen tak dárky, aniž by nepožadovali náklonnost Mikuláše. Možná těch zdrojů vyjde najevo i víc?!? – Proto ten zájem, aby obcházel někdo, na koho se mohou spolehnout. Je zřejmé, že to Mikuláš nedělá zadarmo, možná si část dárků nechává pro sebe. Někdy si za svou dobrotu dokonce nechává od rodičů platit. To je paradox!!!

Dovedete si představit, že by Čerta někdo řídil? A Mikuláše? Toho snadno! V této disciplíně je Mikuláš prostě lepší. Čert je neřiditelný, řídí se sám. Těžko bude někdo investovat do někoho, kdo se nedá řídit. Uvidíme, zda se investice do ovlivňování naivních dětí vyplatí, nebo to budou ztracené peníze a vyhraje Čert.

Jak je možné, že Mikuláš obcházel městem i před rokem 1989? Ano, musel mít k tomu povolení od StB. Musel tedy aktivně spolupracovat. Kdopak tenkrát mohl takto obcházet byty a zpovídat děti?

Asi k mnohému z nás doběhly jakési informace po internetu, že Mikuláš měl být v pozornosti StB kvůli své náklonnosti k mladíčkům, zřejmě v souvislosti s jeho aktivitami obdarováváním dětí a že měl mít označení, tuším, Vousáč či Dobrák.

Nemiluji konspirace a nejsem fanatický uctívač Satana, a proto jsem, touto zprávou lehce znuděn, přešel k jiným informacím.

Čert je opravdu velmi skromný – pokud jde o hmotné statky. A taky ví, že kožich nemá kapsy. V době obcházení s Mikulášem rozhodně blahobyt nezažil, otrhaný kožich nesnese srovnání s pozlaceným pláštěm ani mikulášskou mitrou. Nevím, koho Mikuláš reprezentuje kromě sebe. Občany České republiky a jejich zájmy určitě ne.

Existují pochyby o svatořečení „svatého“ Mikuláše. Ani ve vatikánských archivech se nepodařilo najít svatořečící dekret. Mikuláš tak neoprávněně využívá titul svatý a podvádí lidi. Je to ostuda a už se o tom dál nemluví!

Mikuláš nosí falešné vousy. Odborníci zcela vylučují, aby někdo měl tak dlouhé a husté vousy. Uznávaná kadeřnice paní Skopalová to potvrdila: „Nikdy jsem neviděla nikoho s tak dlouhými vousy.“

Co čekat od člověka, který nosí falešné vousy?

Na konto Mikuláše také tzv. pražská kavárna říká, že je vyšší, nemluví sprostě, vypadá zdravě a občas může působit i sympaticky. Co ale Mikuláš může skrývat za svými vousy? Dá se číst v jeho obličeji?

Co je to za lidi, kteří šíří, že Čert má znetvořenou část dolní končetiny, z hlavy mu trčí rohy a že smrdí sírou? Na internetu je mnoho vulgárních, podlých urážek od vlivných lidí.

Čert má své chyby. I já mám vůči němu několik výhrad. Ale vždy je zapotřebí zvážit, jestli nepřevažují věci pozitivní. Především hájí zájmy občanů a zlobivé děti odnáší do pekla.

Bude čertem dolních deseti milionů.

Bohužel, Mikuláš i Anděl mají svou činnost postavenou na „popravě“ Čerta. Nezáleží tolik na programu, ale na boji s Čertem!!!

Nelze přehlédnout, že naše Česká televize a další media ovládaná panem Bakalou a dalšími „dobráky“ i ze zahraničí krmí děti pohádkami o zlých čertech. Dnes nám ČT s finanční podporou ze zahraničí vyrábí propagandistické legendy o hodných světcích a radostném životě v jejich zemi prolezlé útlakem a nespravedlností.

 

 

Autor příspěvku: Lucifous

Přišel aby vnesl světlo poznání do temnot. Nejraději dokresluje obrazy světa. Je zámečníkem malého balkónu řádu Iluminátů.