Vlastenci se bouří: Nebudeme platit za díry v sýru!

Pozdvižení vyvolal na sociálních sítích příspěvek pana Roberta, který se začal jako lavina šířit ve vlasteneckých skupinách. V něm popisuje, jak byl prodejcem okraden, když si zakoupil bloček ementálu a doma zjistil, že je sýr děravý.

Osudný bloček byl zakoupen v havířovské prodejně obchodního domu Kaufland. Ten jej nabízel z důvodu prošlého data spotřeby s atraktivní slevou 80 %. Této slevy využil i pan Robert, který si zakoupil bloček o váze 20 dkg. Až doma zjistil, že je bloček značně okoralý. Odkrojil z něj tedy plátek a k jeho překvapení se v bločku nacházelo několik děr velikosti hrášku. Pan Robert sice pracuje na montážní lince v nedaleké Ostravě a nedokáže napočítat do čtyř šroubků, ale pozná, když se jej někdo snaží okrást. Důslednou matematickou analýzou zjistil, že kvůli dírám přišel o cca 5 dkg sýra. „Takhle jsem ho za tu cenu mohl mít o čtvrtku víc, o těch dírách nikde nepsali, to je normální zlodějna!“ rozčílil se pan Robert.

Samozřejmě to nenechal jen tak a vydal se zpět do obchodního domu výrobek reklamovat. Reklamace mu ovšem byla zamítnuta. Dle řetězce nevznikla spotřebiteli žádná škoda. „Díry v sýru ementálského typu jsou naprosto přirozené, navíc je prodáváme na hmotnostní jednotky, ne objemové. Naši zákazníci tedy opravdu za díry v sýru neplatí,“ vyjádřila se pro naši redakci mluvčí Kauflandu. S takovým vysvětlením se samozřejmě pan Robert nespokojil. Plánuje celou věc předat české obchodní inspekci pro podezření z klamání spotřebitele.

Příspěvek nyní žije svým vlastním životem. Dokonce se začínají objevovat teorie, že díry v sýru mají svůj účel. Dle jednoho z předních českých konspirátorů a expertů na ezoteriku obsahují díry plyn složením podobný chemtrails, které vypouštějí letadla. Jedná se tak o další způsob práškování populace ze strany Spojených států. Další z nich naopak tvrdí, že se v dírách koncentruje nebezpečná negativní energie.

Práškování ementálu zachyceno skrytou kamerou uvnitř sýrárny.

 

Autor příspěvku: Malcolm

Celým jménem Malcolm Walter Black. Pochází ze zkumavky ve které jeho rodiče vařili pervitin, je tak permanentně pod účinkem tvrdých drog. Na poličce má Michellinskou hvězdu za vaření pika, zlatou medaili za střelbu do žil a papír potvrzující naprostou imbecilitu. Jeho nejlepším přítelem je Havran se kterým tráví večery v pochybných pajzlech a hernách.