Nad Atlantikem mikrovlnka unesla letadlo!

Délka textu: Článek přečtete zhruba za 4 minut.

Stalo se to, čeho jsme se všichni obávali. Mikrovlnky se vzbouřily proti lidstvu a zahájily útok na své tvůrce. Bohužel, naše pošetilé hlavy nedokázaly poslechnout hnutí SPD, a hlavně Radka Kotena, který se nás snažil varovat o tomto tichém zabijákovi.

 

Unikátní záběr z kamery umístěné v kokpitu uneseného letadla

Podle posledních zpráv z Parlamentních listů a Sputniku se jedna mikrovlnná trouba zmocnila Amerického boeingu společnosti RyanAir a společně s pasažéry na palubě míří nad Grónsko. Nikdo neví, proč nebo z jakého důvodu, ale tajný zdroj z paluby letadla uvedl: ,,Únosce se mezitím stačil přepnout do programu rozmražování ledovců, takže můžeme očekávat zvýšení hladiny moří a oceánů, případně zlevnění tučňáčího masa.”

Podle předpokladů se k tomuto útoku přihlásil Islámský stát, ale o pár hodin později i Al-Káida, čímž se způsobil zmatek na mezinárodní úrovni. Dle prvních teorií Jiřího Ovčáčka a Tomia Okamury tyto dvě nechvalně známé skupiny teroristů řídí samy mikrovlnky. Tyto záhadné stroje jsou tu s námi od nepaměti, už samotný Miroslav Rozner byl při porodu vložen do tohoto přístroje, aby mu nebyla v noci zima. Nebo takový Jaromír Balda, který strkal svůj penis do tohoto zařízení kvůli jeho blahodárným účinkům, aby pomocí něj mohl později klátit (nejen) stromy na koleje. (Možná to ale okoukal v seriálu South Park).

Tímto je již jasné, že mikrovlny stojí za hromadou teroristických útoků provedených v historii, a to hlavně útok na “Dvojčata” 11. září 2001. Je možné, že si mikrovlnné trouby tento cíl zvolily, aby ohrozily ceny akcií konkurenčních přístrojů snažících se taktéž ovládnout lidstvo. Pokud to tímto tempem bude pokračovat, tak můžeme brzy očekávat i nějaký útok v naší matičce zemi. Naštěstí nás před ním ochrání skupina lidí, která se na tuto dobu připravovala již několik let. Takzvaná “domobrana slušnočechů” plná lidí věřících v samotného velkého Vůdce, který nás bude vést během špatných časů, a tímto nahradí legendární blanické rytíře.

Dánské království stačilo vyhlásit stav pohotovosti a pomalu přemisťuje všechnu svoji armádu čítající 2 koně a jednu babku kořenářku nad své Grónské území. Bohužel jejich ekologický způsob přemisťování pomocí trajektů s pohonem na debilní výroky Miloše Zemana nestíhá zpracovávat dodávku paliva a motory se vždy po 10 minutách přehřejí. Tímto má letadlo volnou cestu nad ledovcovou část Grónska, kde může únosce pomalu rozmrazovat permafrost, a tím osvobodit hodné dvojče Lubomíra Volného, čímž zahájí Armageddon v české a následně i celosvětové politice. ,,Sluníčkářská politika pirátských zhulených havloidů a jejich následný únos letadla nemůže ohrozit mé současné postavení v mém vlastním hnutí,” odpověděl (dodnes jediný známý) Lubomír Volný na otázku, zdali má strach. Jak se zdá, tak můžeme v příštích hodinách očekávat počátek třetí světové války, kdy se po celém světě začnou mikrovlnné trouby inspirovat tímto případem a zahajovat výpady do různých částí světa.

 

 

Autor příspěvku: Lecgoun

Nechvalně známý shitposter pohybující se na českém, ale i mezinárodním internetu. Miluje sraní slušnočechů kdekoliv a kdykoliv se dá. Autor nevtipných koláží, kvalitou odpovídající kupě sraček nebo textů, které si přečte maximálně babička zakousnutá v Babišově koblize, aby ho mohla později nahlásit. Přežívá na nekvalitním masu a pečivu pokrytém plísní jako vagína Dády Patrasové, žije v nejznámějším městě česka, které nezačíná na P a končí na Raha. (Dycky more!) Závislák na jednom z hate symbolů politické alt-right 4chan scény, samotném Pepe the Froggovi, případně na jeho mladším bratrovi Honk-Honkovi.