Jeden den Jiřího Offčáčka

Délka textu: Článek přečtete zhruba za 5 minut.

Než si příště vystřelíte z Ovčáčka, zamyslete se dvakrát; nemá to totiž jednoduchý.

Nejpasivněji agresivní homosexuál na světě to nemá v životě snadné

Ráno vstanete, když se proberete z komatózního stavu, uvědomíte si, že už jste na parkovišti a u auta máte pět bulvárních novinářů. Mimoto jste pravděpodobně přišli o televizi, protože vám jí odnesl homobuk, kterej vám ke konci mejdanu na ruský ambasádě strčil hlavu do prdele a vyprostit se mu podařilo až u vás doma. Takže metro, no nic.

Před vstupem do kanclu myslíte na to, že máte pozici jen díky tomu, že se Kate Zemanová ukázala v grupáči a někdo jí při tom natočil.

V kanclu se na vás nekouká vyplašeně nikdo jiný, než v křesle přetékající a čerstvě oživlý Jezevec. Není překvapivé, že na košili přibyl další flek od pudinku, flanelové piškvorky pokračují dalším, tento týden osmnáctým tahem. Těžko říct, kterým koncem ho na košili udělal udělal tentokrát, filuta jeden. Po půlhodinovém aportování umělé nohy po kanceláři jste poslán do služby, abyste (opět) rozpoutali skandál nějakou píčovinou na Twitteru. Slovy Jezevce „Je nuda, dneska po mě ještě neštěkla ani chihuahua“.

Zbytek dopoledne jednáte s Babišem o letošním zimním auditním kalendáři a radíte Mynářovi, jak se posílá majetkové přiznání.

Vdechnete oběd a otvíráte socmédia; Nejpopulárnější z politickýho spektra na sociálních médiích už nejste vy, ale Kikina mladší. Hubu má sice křivou furt stejně, ale názorově se křiví každej tejden někam jinam. Tentokrát se mu nelíbí slovní spojení „zimní auditní kalendář“. Byl by raději použil lidovější, pro voliče pochopitelnější slova, něco jako „Vánoční adventní exekuce“, nebo „Weinachstmannův eurohujerský předvánoční diktát“.

Někdy si prostě Jirka obleče něco pěkného a vyrazí mezi lidi. Jen tak. Aby se přesvědčil, že ještě vůbec něco cítí.

Odpoledne píšete dvě krizové depeše s pečetí kanceláře prezidenta republiky. Jednu posíláte do Ruského carství, totiž omluvu za chování starosty Řiťoryje. V srdcervoucím psaní prosíte, abyste ještě alespoň příští volební období nebyli vaporizováni za neohlídání vlastních starostů. Adresátem druhého dopisu je Google LLC, obsahem je pak prosba o přejmenování Čečenska na Česko v google mapách, kdyby se náhodou rudé carství rozhodlo pro další bratrskou okupační misi.

Vzteklí si pak v průběhu pozdního odpoledne na twitter ublinknete, že „Ondráček nestřílel gumovými projektily do lidí, to se děje až teď, v EU“. Slova „projektil“, „střílet do lidí“ a „guma“ vám zlepší náladu. Pociťujete těšínkavost na večer.

S vědomím, že jste zblbli hlavu půlce národa, připisujete přání k narozeninám Babišovi a gratulaci k zastavení trestního stíhání.

Vracíte se domů z pokračování včerejších latexových koprofilních bdsm orgií na ruské ambasádě. Pak si sundáte oblek člověka, naložíte se do akvárka k loňským okurkám a ostatním bezpáteřním medúzám. Usínáte s vědomím, že ten crooked bastard, co tenhle brajgl drží v chodu, jste vy. Taky vás celkem bolí prdel. Dobrou noc.

Kantýna pro zaměstnance Pražského hradu během vlády Miloše Zemana; kolorizováno, 2019

Ráno vstáváte, nandáte si lidský oblek, rinse and repeat.

Lidi špatný víry, smyslnost, obžérství, lakomství, prchlivost, kacířství, násilnictví, lstivost a zrada.

To není 9 kruhů Danteho Inferna, tohle je jeden den Jiřího Ovčáčka.

Paralelní listy jsou nejlepší čtení na hajzl hned po složení osvěžovače vzduchu.
Dej stránce lajk a už nikdy se na něm nebudeš nudit!

Autor příspěvku: Dondon

V jakym koliv jinym scénáři by byly vaše argumenty rozumný, ALE (nehodící se škrtněte); Můj šéf je žena. Neplatí mě Kalousek, dělam to zadarmo. Je mi jedno, s kym spíte, na oba pády ho lituju. Můj muž je žena. Váš kočárek mě nezajímá. To, že se tak cejtíte, neznamená, že máte pravdu. Mluvit s lidma je jako dělat parkour, já neumim parkour. Země je kulatá, zkuste někdy vystřelit pizzu se zrychlením 9,81 ms^-2 do kosmu a nechat jí akcelerovat 2000 let, see what happens. Nezajímá mě to. Postavte více zikkuratů. Nesnášim všechny ekvivalentně. Už jsem říkal, že mě to nezajímá? Jestli hodíte šipku mezi cynismus a metamfetamin, tak trefíte mě. Jack Sparrow není člen poslaneckého klubu Pirátů. Sice to není pravda, ale mohla by být! Ježíš zemřel za naše špatné skutky, Harambe za ty dobré. Vyměnil bych vaší duši za lahev coly zero, za zero lemon bych klidně připlatil. Mám doma na stole pěknou bonsai, která mě uklidňuje, a nezajímá mě to. Učit se novým věcem není povinné, dýchat také ne. Kapsle do myčky jsou jedlé jenom jednou. Není to málo, Antone Pavloviči? Počkejte, utřu si slzu z oka. Nietzsche je mrtvej.