SPD generátor proslovů


Tomio Okamura je Bůh a nadsamec, který zvládá několik věci naráz. A krom toho zvládne několikrát týdně natočit pro své voliče i obsahově naprosto prázdný videoblogísek, který je dále sdílen obsahově prázdnými hlavami. Kde na něj bere čas? A jak si zvládá připravit texty? Snadno. Hacknuli jste Tomiův počítač a ukradli mu lorem ipsum matici, která mu texty generuje!

V generátoru můžete vybrat, zda chcete Tomia se standartními slinty, které prská na své okolí každý den, nebo chcete raději vytočeného Okamuru v božském módu. Nastavit také můžete délku generovaného proslovu v počtu odstavců.

 

Poslední aktualizace 18.02.2017
Celkový počet frází: 221

 

Vážení a milí spoluobčané!

K aktuálnímu problému vám chci sdělit, že je výsměch tvrdit, že jsme v SPD náckové a fašisti. Tyhle ideologie měly alespoň nějakou kulturu. Doufám, že mě v roce 2023 zvolíte za prezidenta! není pravda, že inteligence voličů SPD je na úrovni prvoků. Nedávno jsme jim dělali namátkové testy a většinou skončily pozitivně. Kolega Rozner mi přebrousil katanu. Populismus této vlády skutečně přesahuje všechny meze. Se mnou to ale tak jednoduché mít asi nebudou. Jednak jsem podstatně mladší, především však mám za sebou více než půl miliónu lidí, kteří moje SPD poslali do sněmovny v dosti silné pozici. Tady jsme doma MY!

Pan kardinál Duka je člověk mimořádného respektu a úcty mezi občany České republiky napříč politickým spektrem. Nástrojem tohoto řízení jsou neziskové organizace s politickým a ideologickým programem, napojené finančně a personálně na organizační síť George Sorose. Do posilovny chodím několikrát za rok a už to na mě začíná být vidět. Ich bestelle ein Wienerschnitzel! Byl jsem v supermarketu a měli tam máslo za 30 korun! Můžete mi prosím říct, co máme dělat s těma dvěma tunama, co jsme nakoupili s vidinou zisku vloni? Je to sprostá lež! Jako člověk, jehož otec a babička trpěli ve skutečných koncentrácích, aniž byli židé či cikáni, bych to docela ocenil. A nebyl bych jistě sám.

Byl jsem v supermarketu a měli tam máslo za 30 korun! Můžete mi prosím říct, co máme dělat s těma dvěma tunama, co jsme nakoupili s vidinou zisku vloni? Řádění některých médií, aktivistů, neziskovek a probruselských politiků roste. Obvinění SPD z tunelování volební kampaně nebo popírání holocaustu jsou vykonstruovaná a směšná. Vlastizrádná Bakalova média hází na naše hnutí špínu. Chybně provedené dobré úmysly vedou do pekla! Určeme den obětí, ééé pardon, ééé den všech obětí holokaustu, ať si je připomeneme, ať si připomínáme tato zvěrstva. Takže já vám odpovídám, naopak my jsme pro tu širší variantu, a my navrhneme tu ŠIRŠÍ variantu, a pojďme o tom hlasovat ve Sněmovně! Pro naše samozvané domobrany jsme vyjednali zřízení vozových hradeb. KRLEŠ!

Kampaň má zabránit programové spolupráci SPD, prezidenta a hnutí ANO. Tepláky a ponožky v žabkách by měly být novým českým krojem. Já jsem vlastenec. Kolega Rozner mi přebrousil katanu. V současné době mám z našich programových jednání s hnutím ANO dobrý pocit.

Důrazně protestujeme proti tomu, aby se příjmení kolegy Kottena záměrně rozkoktávalo. Všechna zmanipulovaná média bych zakázal! Možná vypadám jako s downovým syndromem, ale ve skutečnosti jsem. Strach je přímo šílený. Chybně provedené dobré úmysly vedou do pekla! Neskákejte mi do řeči, já vám do ni taky neskáču!

Paragraphs:
Type:

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím SDÍLEJTE, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

Jediný skutečně vlastenecký eshop!