SPD generátor proslovů


Tomio Okamura je Bůh a nadsamec, který zvládá několik věcí naráz. A krom toho zvládne i několikrát týdně natočit pro své voliče obsahově naprosto prázdný videoblogísek, který je dále sdílen obsahově prázdnými hlavami. Kde na něj bere čas? A jak si zvládá připravit texty? Snadno. Hacknuli jsme Tomiův počítač a ukradli mu lorem ipsum matici, která mu texty generuje!

V generátoru můžete vybrat, zda chcete Tomia se standardními slinty, které prská na své okolí každý den, nebo chcete raději vytočeného Okamuru v božském módu. Nastavit také můžete délku generovaného proslovu v počtu odstavců.

 

Poslední aktualizace 11.05.2017
Celkový počet frází: 250

 

Vážení a milí spoluobčané!

K aktuálnímu problému vám chci sdělit, že je to sprostá lež! Tepláky a ponožky v žabkách by měly být novým českým krojem. Vstoupit do berlínsko-bruselské pasti bylo snadné, ale dostat se z fešáckého kriminálu pomocí hlasování? To považuji za skandální.

Jejich agrese a šíření nenávisti vůči nám, kteří máme odlišný názor než oni, se bude stupňovat. Co si o sobě vlastně myslíte, vy blbečci? Ta Merkel se už úplně zbláznila! Tím se dostalo téma referenda do světel reflektorů. A ten pohled stál (a stojí) za to! Ta hrůza, kterou z lidového hlasování o našem setrvání v bruselském ráji všichni (s výjimkou komunistů) mají, je až komická.

Hermana sice voliči vyprovodili z politiky, ale jeho bratři z KDU převzali onu zapáchající štafetu. Nyní mě chtějí odvolávat z postu místopředsedy poslanecké sněmovny, neboť prý svými výroky popírám cikánský holokaust. S kolegy z SPD jsme se shodli, že to tak nechceme. Ani nemáte tušení, jak často za mnou lidé chodí a žádají mě o podpis. Za tohle rozhodně můžou uprchlíci. S mojí přítelkyní jsme jednou navštívili mešitu a pak mě opustila! Můj psycholog tvrdí, že na tohle prášky brát nemusím!

Mluvil jsem o tom s panem prezidentem, když jsme se naposledy viděli. Zařídíme, aby vepřové maso bylo pravidelnou složkou ve školních jídelnách. Je třeba Evropské unii vyhlásit válku! Já jsem Moravák! I moje maminka byla z Moravy! Já a rasista? Zkuste si žít s šikmejma očima v Český republice!

Cílem je dostat SPD na politický okraj a zabránit přímé i nepřímé účasti SPD na sestavování vlády. Četl jsem o tom v knížce co si nepamatuju jak se jmenuje od spisovatele, kterého si už taky nepamatuju. Nevěřím žádné statistice, kterou si osobně nezfalšuju. Já a rasista? Zkuste si žít s šikmejma očima v Český republice! Je výsměch tvrdit, že jsme v SPD náckové a fašisti. Tyhle ideologie měly alespoň nějakou kulturu. Soudruzi z Kavčích hor a českého rozhlasu mezitím bojují o svobodu slova.

Paragraphs:
Type:

Co si o tom myslíte vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím SDÍLEJTE, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.