LoboTomio ipsum


Tomio Okamura je Bůh a nadsamec, který zvládá několik věcí naráz. A krom toho zvládne i několikrát týdně natočit pro své voliče obsahově naprosto prázdný videoblogísek, který je dále sdílen obsahově prázdnými hlavami. Kde na něj bere čas? A jak si zvládá připravit texty? Snadno. Hacknuli jsme Tomiův počítač a ukradli mu lorem ipsum matici, která mu texty generuje!

V generátoru můžete vybrat, zda chcete Tomia se standardními slinty, které prská na své okolí každý den, nebo chcete raději vytočeného Okamuru v božském módu. Nastavit také můžete délku generovaného proslovu v počtu odstavců.

 

Poslední aktualizace 08.10.2017
Celkový počet frází: 260

 

Vážení a milí spoluobčané!

K aktuálnímu problému vám chci sdělit, že Řádění některých médií, aktivistů, neziskovek a probruselských politiků roste. Moji přátelé v zahraničí mi o tom vyprávěli! Na prvním místě musí být vždy naši vlastní chudí a bezmocní! Je to sprostá lež!

V politice neznám bratra. Co si o sobě vlastně myslíte, vy blbečci? Už je to tady a naplňuje se to, na co jsem upozorňoval. My prosazujeme náš program. Pan kardinál Duka je člověk mimořádného respektu a úcty mezi občany České republiky napříč politickým spektrem. Proto alespoň zrušíme koncesionářské poplatky, jak jsme slíbili! Já osobně jsem třeba nikdy v koncentračním táboře ubytován nebyl.

Není náhodou, že tato kampaň nabrala na síle po znovuzvolení Miloše Zemana prezidentem České republiky. SPD také odmítá obsahové řízení práce České televize z Bruselu. Na prvním místě musí být vždy naši vlastní chudí a bezmocní! V současné době mám z našich programových jednání s hnutím ANO dobrý pocit. SPD také odmítá obsahové řízení práce České televize z Bruselu.

Důrazně odsuzujeme udavačské listy papeži a další útoky na pana kardinála Duku. Národ i stát je možné uchovat. Jak na Druhé obrození? Za naši prohru může hlavně Česká pošta, která v Karlových Varech neroznesla naše letáčky. Tím se míní svoboda šířit pomluvy, propagandu a lži o politických a mediálních konkurentech Kavárny. Nástrojem tohoto řízení jsou neziskové organizace s politickým a ideologickým programem, napojené finančně a personálně na organizační síť George Sorose. Mě bylo tak špatně, a tak jsem se potil, a byl jsem tak nadopovaný práškama, -což viděla celá republika, že já jsem přesně nevěděl na co se ptáte. Proto alespoň zrušíme koncesionářské poplatky, jak jsme slíbili!

Budu se soudit s každým, kdo mě nazve piTomiem! Vlastizrádná Bakalova média hází na naše hnutí špínu. Doufám, že mě v roce 2023 zvolíte za prezidenta! V politice neznám bratra. Někteří podporovatelé jiných stran jsou tak agresivní, že mi vyhrožují fyzickou likvidací.

Paragraphs:
Type:

Co si o tom myslíte vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím SDÍLEJTE, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.