SPD generátor proslovů


Tomio Okamura je Bůh a nadsamec, který zvládá několik věci naráz. A krom toho zvládne několikrát týdně natočit pro své voliče i obsahově naprosto prázdný videoblogísek, který je dále sdílen obsahově prázdnými hlavami. Kde na něj bere čas? A jak si zvládá připravit texty? Snadno. Hacknuli jste Tomiův počítač a ukradli mu lorem ipsum matici, která mu texty generuje!

V generátoru můžete vybrat, zda chcete Tomia se standartními slinty, které prská na své okolí každý den, nebo chcete raději vytočeného Okamuru v božském módu. Nastavit také můžete délku generovaného proslovu v počtu odstavců.

 

Poslední aktualizace 11.05.2017
Celkový počet frází: 250

 

Vážení a milí spoluobčané!

K aktuálnímu problému vám chci sdělit, že tady jsme doma MY! Jsou zděšeni možností, že dojde k vládě, která by mohla realizovat část vlastneneckého programu SPD směřujícího k přímé demokracii a spravedlnosti pro všechny občany. Zaplacená novinářská žumpa jménem Seznam ZPRÁVY dále chrlí lži a pomluvy ohledně SPD. To neuhodnete na co jsem s kolegy z SPD přišel! Nám je jasné, že náš volební program je nesplnitelný.

Já a rasista? Zkuste si žít s šikmejma očima v Český republice! Populismus této vlády skutečně přesahuje všechny meze. Ich bestelle ein Wienerschnitzel! Zařídíme, aby vepřové maso bylo pravidelnou složkou ve školních jídelnách. SPD také odmítá obsahové řízení práce České televize z Bruselu. Populismus této vlády skutečně přesahuje všechny meze. SPD také odmítá obsahové řízení práce České televize z Bruselu.

Já že to dělám pro peníze? Jako člověk, jehož otec a babička trpěli ve skutečných koncentrácích, aniž byli židé či cikáni, bych to docela ocenil. A nebyl bych jistě sám. Do posilovny chodím několikrát za rok a už to na mě začíná být vidět. Pan kardinál Duka je člověk mimořádného respektu a úcty mezi občany České republiky napříč politickým spektrem. Cílem je dostat SPD na politický okraj a zabránit přímé i nepřímé účasti SPD na sestavování vlády. Na tyhle demokratické nesmysly u nás v SPD není nikdo zvědavej. Obvinění SPD z tunelování volební kampaně nebo popírání holocaustu jsou vykonstruovaná a směšná.

S Photoshopem pracovat rozhodně neumím. Tím se míní svoboda šířit pomluvy, propagandu a lži o politických a mediálních konkurentech Kavárny. Jsou zděšeni možností, že dojde k vládě, která by mohla realizovat část vlastneneckého programu SPD směřujícího k přímé demokracii a spravedlnosti pro všechny občany. Cílem je dostat SPD na politický okraj a zabránit přímé i nepřímé účasti SPD na sestavování vlády. Útoky jdou na každého, kdo není politická loutka. Zeman, Duka, Okamura... to jsou jména lidí s řadou odlišných životních a politických názorů. Chceme přímou volbu a odvolatelnost politiků, přímou hmotnou odpovědnost politiků a zákaz propagace nenávistných ideologií v ČR! Není náhodou, že tato kampaň nabrala na síle po znovuzvolení Miloše Zemana prezidentem České republiky.

SPD trvá na zrušení memoranda s australskou firmou a prosazujeme, aby těžbu lithia prováděl stát a veškerý zisk šel do státního rozpočtu. Cílem je dostat SPD na politický okraj a zabránit přímé i nepřímé účasti SPD na sestavování vlády. S Milošem si tykáme, abyste věděli. Neskákejte mi do řeči, já vám do ni taky neskáču! Neskákejte mi do řeči, já vám do ni taky neskáču! I nadále jsem názoru, že hloupé matky rodí parazity.

Paragraphs:
Type:

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím SDÍLEJTE, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.