SPD generátor proslovů


Tomio Okamura je Bůh a nadsamec, který zvládá několik věcí naráz. A krom toho zvládne i několikrát týdně natočit pro své voliče obsahově naprosto prázdný videoblogísek, který je dále sdílen obsahově prázdnými hlavami. Kde na něj bere čas? A jak si zvládá připravit texty? Snadno. Hacknuli jsme Tomiův počítač a ukradli mu lorem ipsum matici, která mu texty generuje!

V generátoru můžete vybrat, zda chcete Tomia se standardními slinty, které prská na své okolí každý den, nebo chcete raději vytočeného Okamuru v božském módu. Nastavit také můžete délku generovaného proslovu v počtu odstavců.

 

Poslední aktualizace 08.10.2017
Celkový počet frází: 260

 

Vážení a milí spoluobčané!

K aktuálnímu problému vám chci sdělit, že sPD se bude bránit právní cestou a podá trestní oznámení. Já že melu nesmysly? Neskákejte mi do řeči, já vám do ni taky neskáču! Jejich agrese a šíření nenávisti vůči nám, kteří máme odlišný názor než oni, se bude stupňovat. Je třeba Evropské unii vyhlásit válku! Já osobně jsem třeba nikdy v koncentračním táboře ubytován nebyl. Jejich agrese a šíření nenávisti vůči nám, kteří máme odlišný názor než oni, se bude stupňovat.

Mluvil jsem o tom s panem prezidentem, když jsme se naposledy viděli. Útoky jdou na každého, kdo není politická loutka. Zeman, Duka, Okamura... to jsou jména lidí s řadou odlišných životních a politických názorů. Už je to tady a naplňuje se to, na co jsem upozorňoval. Obvinění z „hnědnutí" je neuvěřitelně drzé a sprosté. Nástrojem tohoto řízení jsou neziskové organizace s politickým a ideologickým programem, napojené finančně a personálně na organizační síť George Sorose.

Všechno jsou to populistické sliby, ale řešení žádné. Nejvíce se pochopitelně činí trpaslíci, kteří se s odřenýma ušima protlačili do sněmovny. Já že to dělám pro peníze? Cílem je dostat SPD na politický okraj a zabránit přímé i nepřímé účasti SPD na sestavování vlády. Tady jsme doma MY! Někteří podporovatelé jiných stran jsou tak agresivní, že mi vyhrožují fyzickou likvidací.

Není náhodou, že tato kampaň nabrala na síle po znovuzvolení Miloše Zemana prezidentem České republiky. Se mnou to ale tak jednoduché mít asi nebudou. Jednak jsem podstatně mladší, především však mám za sebou více než půl miliónu lidí, kteří moje SPD poslali do sněmovny v dosti silné pozici. Začínám mhouřit oči, a to není nikdy dobré znamení! Za tohle rozhodně můžou uprchlíci. Už je to tady a naplňuje se to, na co jsem upozorňoval. Nový e-shop SPD s propagačními předměty SPD - placky (12 Kč), samolepky (5 Kč), čepice, plastové kolečko do nákupního vozíku atd.

Piráti jsou v kleštích, protože se sice také tváří, že jsou pro „přímou demokracii“ – ale kupodivu právě s touto výjimkou. Kolega Rozner mi přebrousil katanu. Nejvíce se pochopitelně činí trpaslíci, kteří se s odřenýma ušima protlačili do sněmovny. Tady jsme doma MY! Tomiem jsem byl a Tomiem budu!

Paragraphs:
Type:

Co si o tom myslíte vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím SDÍLEJTE, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.