Vlastenecké Facebook rámečky

ZEMAN ZNOVU 2023

Miloš Zeman je věčný, stejně jako Lenin. Neodradí ho ani fakt, že je mrtvý, a proto se již nyní připravuje v rámci své nekampaně na další prezidentské volby v roce 2023. Na přání Facebooku navíc nehulí a nechlastá (původní verze byla s cigaretou a flaškou Bechera). Je tedy prototypem zdravého prezidenta, který krom uprchlíků vyhnal i cukrovku. Nyní jej můžete podporovat s jeho kostrou na své profilové fotce. Zdarma. Až na věky. Dokud vás smrt nerozdělí. Co k čertu chcete více?


NEZABRUŠUJ!

Geniální řečník Míla Rozner (SPD) má tu skvělou vlastnost, že se u něj dá číst mezi řádky. V kvantu podivných slovních spojení si můžete poskládat sami svůj vlastní alternativní svět s úplně pravdivou pravdou. Jen nesmíte zabrušovat do detailů. S naší elektrickou pilou na profilovce nezabrousíte vůbec nic!


ODBYRI-ODBY-ODBYRO-KRI-KRA-KRITIZOVÁN

Nechtějí se s vámi v práci bavit, protože s vámi není žádná zábava? Používáte během volného rozhovoru směrnice, normy podle Evropské unie a občas si připadáte jako chodící sbírka zákonů? Pokládá vás okolí za odpornou byrokratickou krysu? Míla váš problém vyřeší dekretem na profilové fotce, kterým vás definitivně a jednou pro vždy odbyri-odby-odbyro-kri-kra-kritizuje!


Podporuji prezidenta Zemana

Prezident Miloš Zeman se narodil na vesnici. Proto se ani jako malý chlapec koz nebál. A nebojí se jich ani teď. Zhnuseně odvrátí zrak a zamává prkenicí, ale nelekne se. Hrdinský čin Miloše při prvním kole prezidentských voleb si můžete připomínat tímto památečním framem. Šablona je vhodná zejména po fotky s portrétem.


Drahoš na Hrad

Ještě jsme se jako správní vlastenci nerozhodli, komu polezeme do pr*ele, takže jsme pro jistotu udělali dva rámečky. Každý pro toho vašeho kandidáta, abyste se nehádali.


Zeman na Hrad

Ještě jsme se jako správní vlastenci nerozhodli, komu polezeme do pr*ele, takže jsme pro jistotu udělali dva rámečky. Každý pro toho vašeho kandidáta, abyste se nehádali.


Zeman znovu v lihu

Pokračujme v zaběhnuté tradici. Dejte Milošovi šanci prožít dalších pět let v lihu a přiblížit se tak konzervačnímu ideálu Vladimira Iljiče Lenina! Stačí k tomu málo. Volte sedmičku a použijte tento frame!


BBF Babiš

Strýček Babiš je tu pro každou frustrovanou duši, kterou už dlouho nikdo neobjal a nepohladil. Spusťte na mobilním telefonu efekt a přitulte se. Babiš vám může milískovat nejen obličej!