STALO SE: Prchal si zlomil obě ruce, Babišovi nemá kdo psát statusy

Délka textu: Článek přečtete zhruba za 3 minut.

Od dnešního rána je dvorní PR specialista předsedy vlády Andreje Babiše, Marek Prchal, v nemocnici. Stalo se tak při bruslařském tréninku, konkrétně když nacvičoval, jak efektivně vybruslit z Babišových průšvihů.

Dle prvotních informací z nemocnice si Prchal zlomil pravou ruku hned na dvou místech a jeho zotavení tak zabere minimálně dva měsíce. Navíc utrpěl lehký otřes mozku a lékaři mu nařídili klidový režim. Kdo se tedy v Prchalově nepřítomnosti ujme psaní statusu pro Andreje Babiše, není zatím jasné. Najít náhradu nebude pro Babiše vůbec snadné. Od zdroje z premiérova okolí jsme se dozvěděli, jak moc je Babiš na Prchalovi závislý. ,,Jsou si velmi blízcí. Marek mu nepsal jen statusy a neradil, jak vystupovat na veřejnosti. Naučil ho používat příbor, nemlaskat, umývat si po toaletě ruce a večer mu četl pohádky na dobrou noc,“ komentuje zmiňovaný zdroj vztah Marka Prchala s premiérem Babišem.

Díky Prchalovi si Andrej nemusí měnit sako po každém jídle.

Prchalův stav se dále v nemocnici nečekaně zhoršil po přečtení denního tisku, kde zjistil, jak si jeho šéf bez něj vede. Prodělal infarkt a nervově se zhroutil. Za vše ostatně mluví odpověď na SMS zprávu, kterou jsme premiérovi odeslali s prosbou o vyjádření, zda opravdu v Penamu používají mouku z pšenice, která se zavlažuje vodou z chladícího okruhu Dukovanské jaderné elektrárny. Přesná odpověď předsedy vlády na náš dotaz zněla „Choďte do pi*i, nieje to z Dukovan, ale z Temelína“. Podobně laděné SMS zprávy dostaly v průběhu dne i ostatní novináři. Poté se premiér údajně zhroutil a zbytek dne probrečel v koutě své vily v Průhonicích.

Andrej je ze ztráty svého opatrovatele zdrcený.

Není tedy jasné, kdy se Prchal vrátí, ale již nyní je jeho absence zřejmá. Zbytek poddaných se snaží premiéra uklidnit. Pořídili mu novou firmu do holdingu a fotbalový míč s natištěnou hlavou Miroslava Kalouska. Od našeho zdroje také víme, že premiér statečně bojuje a snaží se vystačit si i bez svého Pátka. ,,Pan premiér se snažil zapnout si počítač sám, ale neměl to v elektrice, takže mu to nešlo. Přikázal Aleně (ministryně financí, pozn. red.), ať na prodejce kleknou naši,“ prozradil anonymní zdroj, jehož jméno naše redakce zná.

Markovi Prchalovi přejeme brzké uzdravení a Andreji Babišovi pevné nervy.Paralelní listy - Pravda je taková, jakou si ji vylžeme! Dej nám lajk, než to smažeme!

 

Post Author: Mᴀʟᴄᴏ

Malco, vlastním jménem Malcolm očerněný, je známý pro svůj tupovtip, přirovnání, jež sedají jako prdele na hrnce s pervitinem, a především pro svou Feldu, která toho už teď zapomněla víc, než on si kdy bude pamatovat. Je autorem definice „studentský život“ nikoli na wikipedii, ale v realitě. Tenhle týpek je schopný si s deseti korunami v kapse svých děravých šortek narvat nácka minimálně na 3 hodiny a jelikož zbytek dne tráví slepováním Feličity, naháněním plameňáků v zoo nebo otročením pro zlé korporáty a Paralelní listy, ke spokojenosti mu chybí snad už jen dalších 10 korun. Komplexy větší než tchyně Tomáše Břínka si Malcolm lečí impersonací Charona, když převáží nebohé duše účastníků discordu do temného Azkabanu. Kromě zmíněných faktů a toho, že napsat jeho nickname není vůbec jednoduché, o něm nikdo nic neví, legendy však vypráví příběh o několikanásobném zhuštění smogu na Ostravsku někdy v době, kdy měl Malcolm shánět peníze pro pochybné STK jeho Felcedesu. Mezi jeho životní cíle patří porazit v ping-pongu Standu Lukeše, dát si jointa s Luky Krilem a rozpadnout se později než jeho Feldararri. V současnosti je na tom tak dobře, že si může dovolit outsourcovat i tenhle medailovek. Trpí alergií na citrusy.