Generátor významu SPD

10,64 %. 538 574 hlasů. Přesně tolik získala strana SPD v parlamentních volbách České republiky v roce 2017. Co ale znamená mýtická zkratka SPD? Je to snad vlastenecké? Mohu si za to něco koupit? Jde to sníst nebo vypít? Urazím tím někoho?
Nakonec jsme si řekli, že být vlastenec ještě nutně neznamená mít všeobecný rozhled. Pod zkratkou SPD si můžete představit v podstatě cokoliv, k čemu máte blízko.

A protože jsou vlastenci náchylní mimo jiné k závislostem na hazardních hrách, udělali jsme pro ně i tento poutavý SPD náhodný generátor, který je se svými tisíci variantami může zabavit na několik dlouhých hodin!

 

Náš generátor se momentálně nachází v základní verzi, která obsahuje zhruba 150.000 rozdílných variant výkladu zkratky SPD. Pokud zjistíte, že vám nějaké slovo v databázi vyložené schází, napište nám do komentářů a doplníme ho. Stejně tak nám do komentů napište, jaká varianta se vám obzvláště líbí.


Tento generátor si můžete zcela zdarma vložit na vaše stránky za použití tohoto kódu:

<iframe src="http://www.paralelnilisty.cz/SPD/spd_generator.html" width="400" height="208" frameborder="0" align="baseline" scrolling="no">

Nebo můžete odkaz zaslat přímo jako adresu vašemu vlastenci:

http://www.paralelnilisty.cz/SPD/spd_generator.html