MRTKI plugin

Říkali jste nám, že se nemůžete vyznat v politice. Říkali jste nám, že Paralelní listy jsou poslední svobodné médium, které se nebojí napsat pravdu. A říkali jste nám, že nejde dělat satiru na situaci, která v České republice je. Dámy a pánové, společně se stránkou Braník v akci (která má čistě pro úplnost na projektu majoritní zásluhy) si vám dovolujeme představit INTERNET.

Nikdy dříve, než před volbami nebylo tolik potřeba nazývat věci pravými jmény. Připomínat politikům, proč je tolik milujeme a nesnášíme. Nezapomínat, proč, nebo kvůli čemu se někteří z nich tak dlouho drží v politice, a pokládat si otázku, jestli už dávno nenastal čas, aby uvolnili místo u koryta někomu, kdo si jej skutečně zaslouží. Ne proto, že měl dostatek financí, aby si místo na kandidátce koupil a pak se čtyři roky oháněl mantrou, že on byl zvolen lidem. Prosím, pamatujte na to, až příští měsíc půjdete k volbám!

 

18.09.2021 RELEASE NOTES (0.99.8):

Do ostré verze uvolněno 70 osobností reprezentujících českou politickou a popkulturní scénu

Aktuální počet užitých narativů: více než 500

KNOWN ISSUES & TUTORIAL:

  • Bohužel ne všechna jména budou dobře vyskloňována (občas nelze rozlišit 2. a 4. pád nebo 3. a 7. pád) a rozšíření nebude správně fungovat na všech webech.
  • Pokud nevíš, o kom čteš, stačí kliknout na logo rozšíření a jednorázově si jej vypnout pro zobrazení původního webu.
  • Pokud se prohlížení některých webů znatelně zpomalí, plugin umožňuje přidat stránku do ignorovaných či úplný zákaz dynamického nahrazování při změně obsahu na webu (například Facebook či Twitter apod.).
  • Pokud jsi frajer/ka, můžeš si vypnout zobrazování původního textu při najetí myši na změněný text.
  • Pokud se tvůj strejda jmenuje Babiš a nechceš, aby byl nahrazován, můžeš jej přidat do seznamu ignorovaných frází (citlivé na velká/malá písmena).

DOWNLOAD:

Chrome: https://chrome.google.com/webstore/detail/mrtkiblock/bmlajoobakfffnddclhgdbfomjmaeeen?hl=cs

Firefox: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/mrtkiblock/

 

ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD:

https://www.instagram.com/branik.v.akci/