Makak roku 2023 S01E06 – Patuik Tušl vs. Tomáš Čermák

Pevně věřím, že Tchoř toto vítězství patřičně oslaví, a práskne si dneska před Úřadem vlády alespoň Braníčka, protože jeho postup do druhého kola byl naprosto epický, a musí poděkovat každému jednomu z vás, kdo jste mu dali hlas. Neztrácejme ovšem čas a pojďme se pustit do dnešního duelu. Máme tu pro vás přichystaný epický příběh, který by nenatočili ani v Ulici. Je o lásce, zradě, ale i přátelství, které nezpřetrhá ani mříž věznice. Je to příběh, který napsal sám život.

Milé děti. Nespravedlnost světem vládne, a tak i dnešní duel bude nevyrovnaný. Patuik Tušl a Tomáš Čermák k sobě ale patří jako siamská dvojčata spojená levým varletem, a tak Tomáše jednoduše musíme dát do duelu namísto Jany Zwyrtek Hamplové, která by se do boxíku bez úprav stejně nevešla. Dnešní duel tedy berte jako příběh, do kterého v pravý čas naskočí Tomík Čermák, aby se jako správná přísera přiživil na úspěchu Patuika.

Patuik je v zásadě hříčka přírody. Je to teprve druhá generace svého druhu, která slezla ze stromu a naučila se chodit po dvou, mluvit (ačkoliv s lehkými logopedickými problémy), a téměř používat příbor. Patuik Tušl si budoval svoji reputaci dlouho, ale definitivně je živoucím důkazem, že i když jste neschopný trotl, máte možnost stát se slavným trotlem.

Těžké začátky
O dětství Patuika toho moc nevíme. Z výpovědi spolužáků máme doloženo, že Patuik býval často terčem šikany. Ani ne tak proto, že by šišlal, lezl do schodů po čtyřech, smrkal do trička a močil do rohu třídy, ale protože to byl kokot. Zdroj, který si nepřál být jmenován nám sdělil, že kdyby měl tušení, co z Patuika vyroste za dementa, mlátil by ho mnohem více. Studia Patuik završil v roce 1996, což si na facebookovém profilu označil jako významnou událost „Začal pracovat v novém zaměstnání u Úřad práce ČR“, čímž v zásadě byla definována jeho existence a důležitost na této planetě, jejíž jediným cílem je pálit kyslík k dýchání dalším živočichům.

V průběhu několika dalších let se stává náruživým sběratelem exekučních příkazů, které obvykle přiživuje dalšími půjčkami z Providentu a prodejem rodinného stříbra. Patuik se tak dostává nejen do situace, kdy je jeho existence naprosto zbytečná, ale navíc dluží každému, na koho se podívá. Peníze vydělané z posledních dvou prodaných stříbrných vidliček investuje do matů v naivní vidině rychlého zisku. Veškeré love sice prohrává, ale získá závislost na výherních automatech, která zaujímá významné místo v životopisu, které Patuik neustále rozesílá na pozice generálních ředitelů.

Ostatně dopisy s poděkováním a odmítnutím na vedoucí pozice Patuik správně identifikuje jako zlomyslnost Žorže Söreše, a rýsují se mu tak první hmatatelné důkazy o tom, že svět ve skutečnosti řídí nadnárodní korporace, které nedopustí, aby se někam výše dostal obyčejnej slušnej člověk, kterým Patuik definitivně je. Alespoň teda ve své vlastní subjektivní škále slušnosti. Ale rozhodně jakože slušnější, než ty, kdokoliv jinej, kdo čte tenhle text, a tím spíše než ten debil, co napsal tenhle text.

Život Patuika je spíše šablonového rázu. Když zrovna nemá, co by cpal do matů, vydělává si jako prostitut vedle domu hrůzy, aby měl co cpát do matů. Protože je Patuik mužem činu, pořizuje si ještě závislost na pervitinu a dceru. Pervitin se přitom stává jeho srdeční záležitostí, a konečně nachází životní náplň a smysl, proč žít.

Sociální vliv
Existenční trn z paty a takřka neomezený přísun love i přes exekuci na exekuce mu přináší COVID, kterou Patuik využil jako podnikatelskou příležitost, kdy chytil situaci za pačesy, a začal dojit podobně mentálně retardované jedince, které mu za jeho „boj za svobodu“ (což je v podstatě cokoliv od zastrašování až po matlání hoven po zdech) ochotně posílají drobné jako výraz podpory.
Jedinou překážkou k maximálnímu bohatství se ukázala být Jana Peterková, která už týden po ohlášení prvního lockdownu ztratila hlavu a v rámci frenetického šílenství vyslepičila, že za celým spiknutím stojí NWO. Na tom by pochopitelně nebylo nic špatného, kdyby ale Jana svým teatrálním oblizováním klik a ukňučenými streamy nestrhávala veškerou pozornost na sebe. A protože běžný makak má jednu kapsu děravou a druhou vysypanou, vzniká zákulisní válka o příjem a přísun drobných, ze které se na jaře roku 2022 Jana Peterková sama vyšachuje kandidátkou na prezidentku. Když zjišťuje, že prezidentský plat nepokrývá spotřebu konzumovaného alkoholu, přestává náhle o prezidentské kampani mluvit, a omezuje i svoji politickou angažovanost. Zde je ovšem pravděpodobné, že Jana Peterková má jednoduše kaštany u prdele, protože po ni začíná jít policie. Ne ta tajná policie, která ji chtěla zlikvidovat stejně jako Kellnera během pandemie, ale ta skutečná policie, která vás postaví před soud, zabaví děcka a šoupne do děcáku, a tebe strčí do kriminálu, kde jde flaška rumu sehnat jakože fakt blbě, a to jako nechceš.

Patuik naštěstí nemá pud sebezáchovy, a i přes rostoucí počet trestních stíhání publikuje další a další videa, která by mu měla generovat zisk. Něco je ovšem špatně.

Financování
Patuik sám sebe od začátku situuje do role nepohodlného vyvrhele bojujícího proti systému. Každá nová exekuce je pokládána za vyznamenání, každé nové trestní oznámení je jen důkaz toho, že jeho aktivita „někomu“ vadí, a každá konfrontace s policisty, kteří mu neopomenou připomenout, že je kokot, je jen chabým pokusem o zastavení nezastavitelné síly pravdy, kterou nejde umlčet.

Ostatně již během první vlny COVIDu získává titul obávaného pronásledovatele propagátorů očkování, které se snaží přesvědčit ke změně názoru svojí přítomností. Pronásledovaný objekt s abecedou před jménem a za jménem na ulici mu obvykle vysvětlí, že nestudoval deset vysokých škol a nevěnoval se svému oboru třicet let jen proto, aby mu bezďák z Úřadu práce vysvětloval, jak se virus šíří a jak ne, a že vlastně žádný virus není, a ta vakcína je plná mikročipů. Patuik to vyhodnotí jako výzvu a po nocích hraje na domovní zvonky jako Duo Yamaha a domáhá se přátelského rozhovoru s dekapitací zdravotníka. Marně. Je to ale skvělý způsob, jak ostatním makakům dokázat, že bojuje proti systému, a že by za to měl být zaplacen. Problémem ovšem je, jak drobné dostat ze všech koutů republiky právě do rukou Patuika.

Za poměrně chytrý nápad pokládal Patuik zasílání financí na své bankovní konto. Až příliš pozdě si ale uvědomil, že všechny banky jsou v držení židozednářů v čele s Roklfelely a Žöržem Sörešem, a že se pochopitelně pokusí zakročit proti tomuto financování.
Podle vlastních slov je záhy bez vysvětlení bankovní účet Patuikovi zrušen. Zakládá si nový v Rajfce, ale i ten je bez udání důvodu ještě tentýž den zrušen. Nevalně dopadl i pokus založit bankovní účet na svoji dceru, která je nezletilá a nemá ji ani v péči. Ani v tomto případě nevyšla banka „správné věci“ kupředu, a hodila Patuikovi pod nohy další klacek nespravedlnosti.

Patuik ale není idiot, a protože ví, že banka nesmí rušit transparentní konta „nakvusal 22. únoua 2022 do FIO banky a nechal si tuanspauentní účet na jméno Patuik Tušl založit. Vyzuál nad systémem a z celé situace vylezl jako kuál…“ se nestalo.
Židozednáři totiž využili poznámek pod čarou ve smlouvě o transparentním účtu umožňují platby ze zahraničí, které jsou pochopitelně zpoplatněny tarifem za příjem valut. Armáda sluníčkářů, proukrajinských buzerandů a bůhví jaké další pakáže vyslyšely výzvu zlopána Žorže Söreše, a začaly Patuikovi posílat dary po dolarech. Což by nebylo samozřejmě tak špatné, kdyby poplatek za zpracování nebyl 100 korun.

Oběť systému
Toto je okamžik, kdy se do situace vkládá Mgr. Lubomír Volný. Ani ne tak proto, že by chtěl Patuikovi pomoci, ale především proto, že jsou náhle ohroženy i jeho peníze na transparentním účtu, a z konta mu rychle začínají mizet vyškemrané stokoruny. Vydává se dokonce na policejní stanici, aby podal trestní oznámení na neznámého pachatele za to, že mu posílá peníze. Obdobný postup po poradě se svým makačím právníkem Norbertem Klingonem Naxerou provádí i Patuik. Bohužel, NWO ovládá i úřady, na což naši drazí vlastenci zapomněli, a oba případy byly odloženy pro vysmání se debilům. Zhrzený Patuik se vydává alespoň na pobočku FIO, aby ztrátový tuanspauentní účet uzavřel. Arogantní debílek za přepážkou se mu ale vysmál, a umožnil mu účet zavřít až po tom, co bude vyrovnána záporná hodnota. Ta v té době činila zhruba dva tisíce korun. Dva tisíce, které Patuik nikdy v hotovosti neměl.

Příspěvky si nově začíná zasílat poštovními poukázkami. Bohužel zapomněl, že Česká pošta je také státní podnik, a není náhodou, že mu drtivá většina příspěvků ve schránce na obecním úřadě (kde má trvalý bydliště) nepřišla.

Aby toho nebylo málo, skončila navíc epidemie COVIDu, a stalkování lékařů a kňučení při živém streamu na téma, že s rouškami se nedá dýchat, a že vakcína každého do pěti let zabije, netáhla pozornost, a bylo třeba najít téma jiné. Zhruba tehdy se setkává s Jirkou Černohorským. Alias Jirkou Nezdolným Černohorským, alias Jiří Montenegro. I on je náruživým sběratelem exekučních příkazů. Jiří je vyučeným tesařem, a jak se u manuálních řemesel říká, jsou v dnešní době jedinou jistotou a zlatým dnem. Jirka odešel pracovat do Prahy jako taxikář a ubytoval se na Městském úřadě, což jen značí, že i jako manuální pracovník stál za hovno, a má tak s Patuikem mnoho společného. Mimo jiného averzi na NWO, která stojí za všemi jejich problémy. Jirka Černohorský je už ale několik let zapáleným kremlobotem a během streamů v xenofabii dokáže velmi zaníceně hájit ruské zájmy. Částečně proto, že mu Rusko pomáhá splácet exekuce. Podobnou vidinu peněz za trochu divadla vycítil i Patuik Tušl, a přes noc se stává specialistou na mezinárodní právo a znalcem ukrajinsko-ruské problematiky, které mají jediného jmenovatele: Ukrajina je zlo.

3.8.2022 je Patuik Tušl i se svojí fuseklí Tomášem Čermákem zatčeni za šíření nenávisti a podněcování k násilí. Po dlouhých měsících, kdy Patuik Tušl vyčítal vládě, že se věnuje více Ukrajincům, než českým občanům, se stát konečně začal zajímat i o Patuika Tušla, který po rozsudku může konečně pustit z hlavy problematiku drahých energií a přeživání ze dne na den.

26.10.2022, tedy téměř tři měsíce po tom, co byl rozesmátý Patuik Tušl spolešně s Čermákem zadrženi policií, stanuli oba před soudem. Patuika zastupoval neochvějný ‘Matlock’ Naxera, který pro Patuika namísto podmínky dokázal vybojovat trest v horní hranici, a tak si Patuik odnesl vyznamenání za svoji pravdu v rozsahu deseti měsíců nepodmíněně. Během následujících měsíců si obdobným způsobem Patuik nastřádal další dva roky, mimo jiného za neplacení alimentů. U Čermáka soud shledal jako polehčující okolnost fakt, že je to kokot, a ve vazební věznici se začal znovu pomočovat (čemuž se mu podařilo zbavit teprve v průběhu puberty), a jako mentálně retardovaný má sklony k teatrálnosti a snahou zavděčit se zmrdům, jako je Patuik Tušl. Patuik tak bude Tomášovi dělal mámu jen do dubna 2023, pak si musel najít penetrátora jiného, což podle všeho nebyl problém, protože si na něj brousí zuby polovina kriminálu.

Zde do příběhu naplno vstupuje fusekle Čermák, který se rozhodl přerůst svého mistra, a stát se skutečným makakem se vším všudy. Po propuštění z kriminálu začne ve velkém nakupovat ruské vlajky a navštěvovat s nimi početné demonstrace na podporu Česka na prvním místě… kde jsou většinou řečníky stalinisté, komunisté, a všelijaká jiná svoloč. Taktéž jeho písemné projevy se stávají stále více radikálnější, přičemž jednoznačně a neomylně označí za strůjce všech jeho historických problémů Víta Rakušana.

V létě roku 2023 se Patuik s Čermákem setkávají znovu. Tentokrát kvůli obvinění z propagace terorismu. Patuik se podle všeho za poslední rok v kriminále radikalizoval, protože si nechal vyholit hlavu a narůst plnovous. Z dálky vypadá trochu jako obřezaný čůrák v klepetech, což domněnku jen potvrzuje. Soud zřejmě přijal Tušlovo konvertování na Islám jako polehčující okolnost, a tak Patuikovi trest nijak neprodloužil. O to větší bídu ovšem dostává Čermák, který si odnáší od soudu pozvánku do kriminálu na příštích pět a půl let.

Nabídku Normerta Naxxery ohledně odvolání Čermák v obavě z obnovení trestu smrti s díky odmítá, a poslední dny na svobodě tráví tím nejlepším způsobem, jakým umí. Vypisuje na Facebook statusy o tom, jak jsou bratři Rusové za hranicemi, přičemž si vylévá hlavu Starobrnem. Pak ovšem napadne Tomáše ta spásná myšlenka, jak z uzavřeného příběhu udělat druhou sérii, a jednoduše se vysere na to, aby do nějakého vězení nastupoval.

Bohužel očekávání, že je příliš malá ryba a nikdo po něm nebude pátrat se nenaplnilo, a tak se Tomáš již po týdnu objevuje ve zprávách a všech novinách v České republice, jako podporovatel terorismu na útěku, což je zřejmě něco, co si do životopisu buďto nedáte vůbec, nebo ano, ale s velikostí písma 200px, červené barvě, podtrženě, tučně a ve fontu Comic Sans.

Protože je Tomáš hlava a jen tak si na něj někdo nepřijde, začíná Tomáš nahodile publikovat videa, kde se vysmívá policii a Rakušanovi za jejich neschopnost dopadnout tuto druhořadou nulu. Ze strachu před Rakušanem utíká na sever směr Bělorusko, a to až do chvíle, kdy jej na konci listopadu zatknou polští policisté. A tím je vlastně příběh Tomáše kompletní. Víme, že se vrátil do České republiky 5. prosince a na Borech tedy stihl nejen Mikuláše, ale i tajného Santu, přesto zatím neznáme přesný rozsah trestu, který Tomáš za tento trip získá.

Před vámi je dnes ovšem nelehká úloha. Musíte určit, zda je skutečným makakem Patuik, nebo zda Tomáš skutečně přerostl svého mistra, a patří do druhého kola.

Makak roku 2023 / S01E06 - Bonnie & Clyde - Kdo by měl postoupit do druhého kola?

  • Tomáš Čermák (89%, 1 461 Hlasy)
  • Patuik Tufl (11%, 176 Hlasy)

Počet hlasujících: 1 637

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hlasovat můžete až do osmé hodiny ráno 10.12.2023 (SEČ), poté se anketa automaticky zamkne. Máte-li potíže s hlasováním (obvykle desktopy na dynamické IP), zkuste prosím hlasovat přes mobilní telefon.

Nezapomeňte se vyjádřit do komentářů třeba ideálně zde, a nejen na Facebooku!