Makak roku 2023 S01E10 – Vačice Rédová vs. Vidlák

No dobře. Bylo celkem jasné, že do dalšího kola postoupí Zyrtec. Ale úplně normální Danielu jsme prostě k někomu za své ukázkové makakství dát museli, protože mentálem, popisem práce a politickou orientací je Janince jednoduše nejblíže. Je to nefér, nesportovní, ale dává to dokonalý smysl.

Pojďme se ale podívat, koho nám přinesl dnešní duel.

Dnešek by šel úplně klidně pojmenovat jako souboj béček dezinformátorů. Spojuje je však ještě něco. Oběma trvalo pouhé dva roky, než o Sturmführer Rajchlovi zjistili, že je to oportunistický zmrd. Patří tedy k těm bystřejším, které můžeme mezi kdysidenty najít, a za to jim patří definitivně uznání. Spousta mentálních retardérů totiž volně přechází od zmrda ke zmrdovi bez toho, aby si byli vůbec schopni uvědomit, že se stali loutkou v potřebách jiných – tupými ovcemi, chcete-li. Někteří vysloveně hledají příležitost, nechat se ojebávat, což můžeme pozorovat zejména u voličů Andreje Babiše. Ve skutečnosti jen poměrně malé procento je schopné se ze svého stockholmského syndromu vymanit a uvědomit si, jakou roli dobrovolně plnili… přičemž střemhlav míří k další příležitosti stát se hlavou ve stádu dalšího oportunistického zmrda, kterému jde především o vlastní dobro na prvním místě.

Že je hnutí PRO one man show, bylo zřejmé už od začátku. Stejně jako v ANO, SPD potažmo Úsvitu, Věci veřejné, … stojí v popředí principál, který je ředitelem cirkusu. A takový cirkus se neobejde bez šašků, klaunů, otylé dámy, midgeta v hlavni děla, provazochodce, polykači ohně a šimpanze.

Správný principál ale nikdy nedopustí, aby se mu do maringotky nakvartýroval klaun a kecal mu do programu vystoupení, a takovým principálem Jindolf definitivně je. Postupně vyštípal z představení komunistické poleno Tomáše Nielsena, který začal prstíčkem škemrat o trochu více pozornosti, a protože třeba Peťa Rédová je o trochu bystřejší makak, než průměrný požírač banánů, není zase tak ostré koťátko v košíku, aby jí došlo, že pokud se pokusí o něco podobného sama, skončí podobně.

Ostatně mylná interpretace bývá obvyklým kamenem úrazu. Kulisami nám pro tentokrát bude ples proruské svoloči ku příležitosti 28. října. Zatímco se na párty všichni vesele usmívají, Vačice rédová se zubí na Jindolfa, neboť se domnívá, že právě nadešel ten okamžik, kdy v očích Jindolfa stoupla na dostatečně vysokou úroveň, aby si mohla říct o kandidátku do Evropského parlamentu za PRO. Jindolf se na ni zubí úplně stejným způsobem, protože je rád, že našel poslušnou čubu, která za něj zcela dobrovolně a bez jakýchkoliv politických ambicí strká lidem letáčky do schránky, připravuje demonstrace a courá s ním po celé republice i přesto, že dolétá do práce ve Velké Británii, kde prý pracuje jako vrchní sestra. Jednoduše situace, která přímo spěje k tomu, abyste se po sedmi vodkách chytili kolem krku a vyříkali si, jak se věci mají. Kde jinde byste to koneckonců chtěli řešit, než na pražském Putinpride? Přestože večírek oficiálně nebyl proruský, sešli se zde nalevo napravo všechny entity, které šilhají směrem ke Kremlu. Krom Jindolfa nechyběl naprosto pochopitelně Vodička z Českého svazu bojovníků za svobodu, jehož uniforma připomíná severokorejského generála, u kterého vlastně nikdo s určitostí neví, za co všechna ta vyznamenání jsou. Částečně proto, že si je Vodička s ostatními členy svazu dávají navzájem, a vyrábí je za pomoci kladívka a víčka od lahváče.

Pochopitelně nesměl chybět ani Miloš Zeman, protože co by měl dělat lepšího, než sedět v TOP hotelu a dělat roztleskávačku při soutěži požírání pelmení na čas. Kdo by se stál o tu povrchní naleštěnou bídu ve Vladislavském sále s Petrem Pavlem, který není můj preziden, když můžu být s někým jiným na naprosto neproruském večírku s přáteli, kteří jsou úplně stejně rozbití. Tak trochu pozdě si to uvědomil třeba Véna seniol, který se celou ceremonii tvářil tak nepříjemně, jako by jeho trenér zapomněl v rektu svůj tenisový loket. To v TOP hotelu byla zábava v plných obrátkách. Bavil se Jindolf, bavila se Rédová… jediný, kdo se nebavil, byla Hamplová, protože někde v záhybech faldů šedé kůry mozkové našla dostatek sebereflexe, aby se nenechala vyfotit s naprosto neproruskými šváby, a zároveň nechtěla zase číst zhnusené komentáře o tom, že leze Pavlovi do prdele a tahá se s pětikolkou na předávání bezcenných vyznamenání, která už nejsou co bejtala, když je ještě dával Miloš Zeman kdekomu, a tak se pro jistotu hodila marod, protože křehkou ženu politují obě strany.

S ohledem na průběh večírku je nepřekvapivé, že ani ne po 24 hodinách už Vačice nebyla stoupenkyní PRO, a pochopitelně se ani nenacházela na kandidátce do Evropského parlamentu, kam se samozřejmě snažila proškrábat jen proto, aby Evropskou unii rozložila zevnitř. Stejně jako komunistka Kateřina Zbytečná. A stejně jako Jindolf. V čemž je vlastně problém, protože volby do Europarlamentu většina makaků vnímá jako zbytečnost, a to by tak hrálo, aby mu Vačice kradla hlasy. Jeho hlasy! Ten večer se Rédová usmívala na Jindolfa naposledy bez toho, aby na něj měla vyceněné zuby.

Záhy Jindolfovy řady opouští i Vidlák Sterzik. Prý na výraz podpory Rédové, ale tyhle věci se prostě samy od sebe nedějí. Tím spíše ne mezi makaky. Nikdo jen tak neopustí hřejivé místečko u korýtka, pokud by neměl jistotu, že má něco lepšího, nebo mu někdo nedal výrazně najevo, že se nemůže posunout dále, a že jeho místo je tam, kde se aktuálně nachází. Ani o píď dále.

Prakticky přes noc tak Jindolf přijde o dva z nejvíce viditelných podporovatelů, se kterými až do té doby obrážel kdejakou dementstraci nebo setkání makaků v kulturácích či Kozodírkách.

Je nepochybně poměrně zajímavá informace, že do PRO se chtěla dostat i Klára Samková, která je v zásadě jednou z nejzbytečnějších právniček v České republice (hned po Hamplové a úplně normální Daniele), a v její kariéře je nejznámější úspěch prokletí tureckého velvyslance Ahneta Bigaliho, kterého uřkla aby zemřel bez cti. Ahnet si vesele dejchá dále, takže se patrně jedná o uhranutí, které je podobně zákeřné jako mikročipy ve vakcínách, a smrt jednoduše čeká na ten nejméně vhodný okamžik, aby velvyslanci pokazila odpolední plány. Protože se ale ničím jiným zásadním neproslavila, je zřejmé, že je Samková lepší čarodějnice, než právnička. Zábavná story nicméně spočívá v tom, že se prý během sjezdu PRO nechala zapsat jako nová členka, a až následně zjistila, co je vlastně Jindolf zač. Spěšně opustila setkání a z auta poslala SMS, že svůj podpis a členství stahuje. Tento duel ovšem není o blonďaté motobábě, která dělá i v holé větě třívteřinové dramatické nádechy, protože jinak byste zjistili, že vlastně nemá co říci.

V našem dnešním duelu máme dva osamocené kůly v plotě, které už pro Jindolfa nijak užitečné nejsou. Je tu Vačice, která už během COVIDu proslula svými zaručenými informacemi, že jódové tablety prodávané v Polsku jsou jen způsob, jak vyhubit lidstvo. Samozřejmě krom toho, že žádný koronavirus neexistuje, a když už teda existuje, tak na něj nefungují vakcíny ale Ivermektin. Parkourová oportunistka vystřídala za spolupráci s kdekým, než konečně uhnízdila u Jindry, který s ní při první příležitosti vytřel podlahu. A tak se snažila být užitečným a uznávaným členem týmu. Kdykoliv měla volný den, přiletěla z Bitánie, kde prý funguje jako vrchní zdravotní sestra ve špitále. Klobouk dolů. Já být ředitel nemocnice, jsem naprosto odvázaný z toho, že mi vrchní sestra dojde do práce desetkrát do měsíce. Ale nikomu jinému do evidentně divné nepřijde.

Vačice Rédová sice v roce 2022 neuspěla s volbu do Senátu, ale za rohem jsou přece ty do Evropského parlamentu, a to by v tom byl čert, aby nedostala více hlasů, než Jindolf. A v tomto jí budu definitivně podporovat. I když se tedy dušovala, že s komunisty v žádném případě nejedná, protože je to lež, humbuk a fakenews. Nasrat. Že komouši udělají koalici STAČILO (čti podvod na voliče) s proruským póvlem, ve kterém pochopitelně nechybí ani Rédová, přece ještě neznamená, že se s komouši na nějaké spolupráci domlouvala, ne?

A pak tu samozřejmě máme ublíženého Vidláka, který si mezi dezoláty udělal skvělé renomé díky odmontovaným elektroměrům na Jižní Moravě, a u kterého poskytovatel energií bohužel neměl dostatečné koule na to, aby výhrůžku trestním oznámením dotáhl do konce. Ale to bychom chtěli asi moc. Co se dá dělat. Vidlák tak dále sepisuje své… ehm… názory, krade učitelům demonstrace, a koketuje s natáčením vlogu který je obsahově a vtipem na úrovni Jaromíra Soukupa po sériové mrtvici při epileptickém záchvatu. Ale makakové se smějí, což mi dává naději v tom, že jednoduchým lidem ve skutečnosti stačí k zábavě málo. Jen mám trochu problém s ujasněním si, zda to primáti chápou i obsahově, nebo se jednoduše smějí, když se směje svým vtipům Sterzik, kterému ochotně ke konstrukcím humorů přihrává servilní Moos. S neméně tupým ostrovtipem, z čehož je patrné, že Vidlák píše scénář pro oba.

Dámy a pánové, do druhého kola však může postoupit jen jeden Jindolfův odpadlý ublíženec. Kdo to bude? Dáte hlas distanční vrchní sestře Vačici, nebo to tam raději hodíte českému prostonárodnímu baviči Vidlákovi? Je to jen na vás!

Makak roku 2023 / S01E10 - Odpadlíci - Kdo by měl postoupit do druhého kola?

  • Vačice Rédová (52%, 745 Hlasy)
  • Vidlák Sterzik (48%, 692 Hlasy)

Počet hlasujících: 1 599

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hlasovat můžete až do osmé hodiny ráno 14.12.2023 (SEČ), poté se anketa automaticky zamkne. Máte-li potíže s hlasováním (obvykle desktopy na dynamické IP), zkuste prosím hlasovat přes mobilní telefon.

 

Edit 13.12.2023 19:41: Na web proběhl útok botů, kteří přes VPN připisovaly hlasy. Neplatné hlasy byly odečteny. V příštích dílech bude nasazeno zabezpečení.

Konkrétně bylo odebráno 337 hlasů, které měly společné následující čtyři body:

  • Uživatel se na stránku dostal přímým odkazem bez referralu (zpravidla Facebook nebo X.com)
  • Uživatel provedl hlasování bez toho, aby se dotkl displeje nebo pohl kurzorem myši
  • Uživatel byl na webu 14.12.2023 poprvé
  • Uživatel nestrávil na webu déle, než 20 vteřin

 

Ano, o návštěvnících toho v reálném čase umíme zjistit poměrně hodně. “Útok” se podařilo odrazit poměrně brzy. Byla upravena původní adresa, takže dalších zhruba 1000 hlasů, než byl útok zastaven, započteno nebylo vůbec, a boti končili na chybové hlašce 404 – stránka neexistuje. V příštích anketách je připraveno zabezpečení, které toto obcházení hlasování řeší. Díky, že nám pomáháte zdokonalovat se.