Dnes si připomínáme zesnulou osobnost Miloše Zemana

Délka textu: Článek přečtete zhruba za 4 minut.

Důkaz existence Zemanova charakteru nebyl dodnes předložen, ale předpokládá se, že opravdu existoval. Dnes ovšem s jistotou můžeme říct, že zemřel někdy kolem roku 2013, což dokazuje neustále se rozkládající osobnost našeho prezidenta, kterou z neúcty k mrtvým udržuje Nejedlý s Mynářem při životě. 

Dnes si připomínáme všechny, kteří mezi námi již nejsou. Dle tradice bychom měli navštívit hřbitovy a zase jednou po roce alespoň přetřít hroby našich bližních špinavým hadrem z garáže, zapálit nějakou tu svíčku a vyměnit shnilou kytici za novou, nebo si případně obojí vypůjčit z vedlejšího hrobu, vždyť on to ten nebožtík přeci již nepotřebuje. Pokud se řadíte mezi vlastence, můžete celou návštěvu hřbitova řádně odignorovat a vydat se rovnou do hospody na šest kousků, pašované cigarety z Ukrajiny a nadávat na amerikanizaci národa, Halloween, uprchlíky a třeba i toho Kalouska, který za to všechno stejnak může.

Na hřbitovech je po zbytek roku mrtvo, pouze po večerech lze zahlédnout bezdomovce, podnapilou mládež, nebo vykradače hrobů.

Zvláštní vzpomínku ovšem dnes věnujeme osobnosti Miloše Zemana, která již mezi námi není. Místo ní můžeme vidět rozkládající se tělo bez duše, které kolem sebe nešíří nic víc než jen pach a rozklad. Oficiální vzpomínková akce proběhne dnes také na Pražském hradě v 19:30. Na programu je zapálení svíček, cigaretek, kolování popelníčku a očista v Becherovce. Akce se ovšem sám Zeman nezúčastní. Z vyjádření kancléře Mynáře je zřejmé, že oslavy výročí republiky prezidenta zmohly. Nyní je v péči felčarů a alchymistů, kteří se snaží jeho tělo udržet pohromadě minimálně do konce funkčního období.

Rozruch vyvolal předseda Lidovců, Pavel Bělobrádek, který na sociální síti prohlásil, že prezidentův charakter nemohl zemřít, nýbrž chcípnul. Svá silná slova odůvodnil tím, že se Zeman vlastně nikdy nechoval jako člověk, ale spíše jako zákeřné hovado. Proti tomuto tvrzení se ohradil hradní mluvčí Ovčáček. ,,Ať si ta blonďatá štětka oholí ten smeták pod nosem a nekydá kolem sebe hnůj. Pana prezidenta volilo 2,8 milionu voličů. On svůj mandát vykonává důstojně, jen někteří se ještě přes tento fakt nepřenesli,” zaútočil ostře Ovčáček na své domovské půdě – Twitteru. Česká politika se odehrává z 90 % na Twitteru a tak na sebe Bělobrádkův protiútok nenechal dlouho čekat. ,,Hradní mluvčí mě urazit nemůže, koneckonců je to pouze ovce, která na konci chcípne i přes fakt, že přešel ke katolíkům” kontroval Bělobrádek.

 

Pavel Movembrádek opět vyvolal kontroverzi v otázce, zda zvířata umírají, nebo prostě chcípnou.

 

Post Author: Mᴀʟᴄᴏ

Malco, vlastním jménem Malcolm očerněný, je známý pro svůj tupovtip, přirovnání, jež sedají jako prdele na hrnce s pervitinem, a především pro svou Feldu, která toho už teď zapomněla víc, než on si kdy bude pamatovat. Je autorem definice „studentský život“ nikoli na wikipedii, ale v realitě. Tenhle týpek je schopný si s deseti korunami v kapse svých děravých šortek narvat nácka minimálně na 3 hodiny a jelikož zbytek dne tráví slepováním Feličity, naháněním plameňáků v zoo nebo otročením pro zlé korporáty a Paralelní listy, ke spokojenosti mu chybí snad už jen dalších 10 korun. Komplexy větší než tchyně Tomáše Břínka si Malcolm lečí impersonací Charona, když převáží nebohé duše účastníků discordu do temného Azkabanu. Kromě zmíněných faktů a toho, že napsat jeho nickname není vůbec jednoduché, o něm nikdo nic neví, legendy však vypráví příběh o několikanásobném zhuštění smogu na Ostravsku někdy v době, kdy měl Malcolm shánět peníze pro pochybné STK jeho Felcedesu. Mezi jeho životní cíle patří porazit v ping-pongu Standu Lukeše, dát si jointa s Luky Krilem a rozpadnout se později než jeho Feldararri. V současnosti je na tom tak dobře, že si může dovolit outsourcovat i tenhle medailovek. Trpí alergií na citrusy.