Soroš omylem místo demonstrantů přivezl na Václavák imigranty!

Délka textu: Článek přečtete zhruba za 4 minut.

Obrovským fiaskem skončila včerejší demonstrace spolku Chvilka pro tebe, který financuje arcikacíř, zplozenec zla a milovník rýžového nákypu George Soroš. Místo demonstrantů omylem na Václavském náměstí vysadil imigranty, kteří měli být původně implementováni v českém příhraničí.

Soroš původně zamýšlel dovézt na Václavské náměstí až 66,6 tisíce demonstrantů. Dobrovolníkům byla přislíbena stravenka, injekční stříkačka s logem Pirátské strany a sleva 20 % do Pražské kavárny.  Měla to být největší zaplacená demonstrace od false flag operace v roce 1989. Provedení operace takového rozsahu není organizačně jednoduché ani pro matadora, jakým je právě Soroš. I přes svůj pokročilý věk, ve kterém je rád, že udrží moč, řitní svěrač a lžičku s ovesnou kaší, neodmítne jakoukoli příležitost škodit po celém světě ve jménu liberální demokracie.

George Soroš sledující přímý přenos výstavby mešity u Černého mostu.

Byla to právě Sorošova škodivá židovská povaha, která vedla k tomuto omylu. V rámci úspory si najímá ukrajinské autobusové společnosti, a právě ty provedly záměnu pasažérů. Lstivý stařec dokázal obejít hraničáře z oddílu SPD i Ťokův průsmyk přezdívaný dálnice D1. Autobusy měly pasažéry vysazovat na Florenci v průběhu celého dopoledne. Avšak už při první várce bylo zaděláno na problém, kdy z vozidel vyběhlo několik tisíc uprchlíků ve značkovém oblečení a s nejnovějšími zařízeními od Applu. ,,Z jednoho autobusu jich vylezlo tak 300, bylo to jak když vyskáče 20 klaunů z autíčka na baterky,“ popsal situaci očitý svědek. Zpočátku byla invazivní horda poněkud zmatená, neboť očekávala vysazení v příhraničí. Po několika okamžicích se ovšem zorientovala a rozprchla se na všechny strany. Při svém úprku otevřeli několik stánků s kebabem bez EET pokladny a na Hlavním nádraží načerno vybudovali Minaret. Plné ruce práce má také policie, která musela řešit několik nehod létajících koberců a dalších prohřešků jako je nedodržení povolené rychlosti, jízda v protisměru nebo chybějící registrační značky. Odchyt mají zajistit pražské útulky, účet se má poté poslat k proplacení samotnému Sorošovi, který se od všeho distancoval, ostatně jako vždy.

Uprchlá horda spatřena v centru Prahy.

Kam se ovšem poděli objednaní demonstranti, není zcela jasné. Jedna z teorií je ta, že byli vysazeni místo uprchlíků v šumavských lesích, což by mohlo mít vzhledem k povaze demonstrantů katastrofální účinky. ,,V lese zcela určitě nebude Wi-Fi, natož signál nebo třeba Starbucks. Průměrný pravdoláskař si při slově sekera vybaví maximálně dluh někde v hostinci. Pokud se mu včas nedostane pomoci v podobě projevů Václava Havla, dojde s největší pravděpodobností ke smrti, „ myslí si psycholog Jan Vrták. To by značně zkomplikovalo Sorošovy plány k státnímu převratu, neboť pravdoláskaři jsou hlavní složkou jeho armády pěšáků. Jestli tento problém nevyřeší, hrozí debakl jím podporovaných stran v příštích volbách. Jmenovitě jde o Piráty a TOP0,9. Nejpravděpodobnější řešení bude využití tzv. mrtvých duší, pomocí kterých jednak zfalšuje volby a také dostane přidělenou půdu, na kterou má dle zákona o nevolnictví nárok.

 

 

 

Post Author: Mᴀʟᴄᴏ

Malco, vlastním jménem Malcolm očerněný, je známý pro svůj tupovtip, přirovnání, jež sedají jako prdele na hrnce s pervitinem, a především pro svou Feldu, která toho už teď zapomněla víc, než on si kdy bude pamatovat. Je autorem definice „studentský život“ nikoli na wikipedii, ale v realitě. Tenhle týpek je schopný si s deseti korunami v kapse svých děravých šortek narvat nácka minimálně na 3 hodiny a jelikož zbytek dne tráví slepováním Feličity, naháněním plameňáků v zoo nebo otročením pro zlé korporáty a Paralelní listy, ke spokojenosti mu chybí snad už jen dalších 10 korun. Komplexy větší než tchyně Tomáše Břínka si Malcolm lečí impersonací Charona, když převáží nebohé duše účastníků discordu do temného Azkabanu. Kromě zmíněných faktů a toho, že napsat jeho nickname není vůbec jednoduché, o něm nikdo nic neví, legendy však vypráví příběh o několikanásobném zhuštění smogu na Ostravsku někdy v době, kdy měl Malcolm shánět peníze pro pochybné STK jeho Felcedesu. Mezi jeho životní cíle patří porazit v ping-pongu Standu Lukeše, dát si jointa s Luky Krilem a rozpadnout se později než jeho Feldararri. V současnosti je na tom tak dobře, že si může dovolit outsourcovat i tenhle medailovek. Trpí alergií na citrusy.