Sociálka odebrala Hamáčka z péče Andreje Babiše, údajně ho týral

Délka textu: Článek přečtete zhruba za 4 minut.

Pracovnice sociální služby včera podnikly rozsáhlou razii na Úřadu vlády. Během ní si s sebou odvedly místopředsedu vlády a ministra vnitra Jana Hamáčka. Ten je nyní umístěn v Klokánku, dokud nebude dále rozhodnuto o jeho osudu, či o něj snad neprojeví zájem náhradní rodina. Spolu s Hamim z Úřadu vlády odnesly i všechny jeho hračky, aby se v novém prostředí výchovného ústavu cítil jako doma. K odebrání Hamáčka z péče Andreje Babiše mělo dojít poté, co pracovnice sociálního úřadu pojaly důvodné podezření, že Babiš svého svěřence týrá.

Úřad vlády jakákoli obvinění z týrání Hamáčka popřel. Údajně se jednalo o neškodné vtípky v rámci pracovního kolektivu, které měly přesně nastavené mantinely. „To, že někoho zavřete do skříňky, házíte mu tam mince a nutíte ho hrát jako jukebox, přece není šikana, ale jen povedený kanadský žertík,“ vysvětluje situaci mluvčí vlády Barbora Škodolibá. Terčem podobných vtípků však byl výlučně Jan Hamáček, a když se jednou snažil Babišovi oplatit stejnou mincí a zaměnil cukr se solí, musel za trest během jednání vlády klečet v koutě. K případu se – kde jinde než na Twitteru – vyjádřil i prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. „Hnusná a nenávistná kampaň liberálů má za následek roztržení svěřence a opatrovníka. Tento kradmý nástup totality právě sebral panu prezidentovi jeho podnožku. Co přijde příště? Už si o mě nebude moct típat cigára?“ tweetnul Ovčáček.

Jan Hamáček se má v Klokánku stejně dobře jako na Úřadu vlády. Dostává úplně stejnou dávku šikany.

Nařčení z týrání odmítá i sám Andrej Babiš. Celou kauzu považuje jako kampaň proti jeho osobě, která je načasovaná zrovna dnes. „Já dneska vstal a měl jsem na snídani lívance. Tak proč zrovňa dnes? Proč ne včera, když sem měl koblihe?“, ptá se Babiš. Stále doufá v to, že se Hamáček navrátí zpět do jeho péče. Údajně spolu měli nadstandardní vztah a Hami mu bude chybět. „Víte kolik pohlavke to stálo, ho naučiť vařit kafe? Já si ho vychoval, on mi za ty rozsypané lego eště u postele ještě děkoval,“ teskní po svém svěřenci premiér. Roli Hamáčka se prozatím svolili přijmout ministři dopravy a průmyslu. Zatímco Karel vaří premiérovi kávu, Havlíček premiéra při vládních jednáních ovívá listem banánovníku.

O novém Hamáčkově domově by mělo být rozhodnuto v řádu týdnů. Zájemci se mohou nyní přihlašovat do výběrového řízení. Z něj bude vybrána nejvhodnější rodina, do níž bude Hami umístěn. Prozatím Klokánek eviduje asi tucet žádostí od rodin, které projevily zájem o služby domácího skřítka. Jedna z rodin se podle našich informací zavázala k tomu, že bude mít Hami na zahradě svou vlastní boudu.Paralelní listy - Ohýbáme pravdu jako štětky na Hlaváku! Dej nám lajk, a už nikdy ti žádná neuteče!

Post Author: Mᴀʟᴄᴏ

Malco, vlastním jménem Malcolm očerněný, je známý pro svůj tupovtip, přirovnání, jež sedají jako prdele na hrnce s pervitinem, a především pro svou Feldu, která toho už teď zapomněla víc, než on si kdy bude pamatovat. Je autorem definice „studentský život“ nikoli na wikipedii, ale v realitě. Tenhle týpek je schopný si s deseti korunami v kapse svých děravých šortek narvat nácka minimálně na 3 hodiny a jelikož zbytek dne tráví slepováním Feličity, naháněním plameňáků v zoo nebo otročením pro zlé korporáty a Paralelní listy, ke spokojenosti mu chybí snad už jen dalších 10 korun. Komplexy větší než tchyně Tomáše Břínka si Malcolm lečí impersonací Charona, když převáží nebohé duše účastníků discordu do temného Azkabanu. Kromě zmíněných faktů a toho, že napsat jeho nickname není vůbec jednoduché, o něm nikdo nic neví, legendy však vypráví příběh o několikanásobném zhuštění smogu na Ostravsku někdy v době, kdy měl Malcolm shánět peníze pro pochybné STK jeho Felcedesu. Mezi jeho životní cíle patří porazit v ping-pongu Standu Lukeše, dát si jointa s Luky Krilem a rozpadnout se později než jeho Feldararri. V současnosti je na tom tak dobře, že si může dovolit outsourcovat i tenhle medailovek. Trpí alergií na citrusy.