Makak roku 2023 S01E13 – Miroslav Ševčík vs. Nela Lisková

Tentokrát jste nám udělali radost. Do dalšího kola jste poslali totiž Smetanu, který při troše štěstí už teď sepisuje trestní oznámení, aby svobodě slova a demokracii učinil za dost. Se Smetákem se setkáme druhém kole, a protože jsme už ve druhé třetině toho prvního – rozstřelového, mohlo by to být poměrně brzy. Vše ale závisí na tom, koho pošlete v dalších duelech dále. I dnes tu pro vás máme dva adepty, přičemž postoupit může jen jeden!

V levém boxíku byl zcela nečekaně a nezvaně zaskočen docent Ševčík. Entita, která byla osinou v prdeli vedení VŠE i studentům tak dlouho, až byl po opakovaných excesech z vysoké školy odejit.

Miroslav se v poslední době nejvíce proslavil neuvěřitelnou smůlou, když byl policií konfrontován během pokusu o útok na Národní muzeum. Naštěstí se celá trapná situace záhy vysvětlila. Ševčík totiž neměl v úmyslu pálit ukrajinskou vlajku a ukrást stehenní kost tyranosaura, nýbrž šel jen zrovna okolo. Naneštěstí právě ve chvíli, kdy byla horní část náměstí k prasknutí plná, a dav se jako mexická tsunami přemisťoval od tribuny s Jindolfem ke schodišti Národního muzea, na kterém už zhruba půl roku plápolá vlajka, která se ani v nejmenším nepodobá té ruské, nebo alespoň vlajce Sovětského svazu.

O čtvrt roku později se Mirda opět stává středem zájmu, tentokrát pro změnu kvůli tomu, že se opět objevil na protivládní demonstraci. Pochopitelně měl i protentokrát naprosto logické vysvětlení, kterým ze všech posměváčků udělal paranoidní kretény. Ševčík totiž na demonstraci nechtěl, ale musel zde vyzvednout členy rodiny, kteří se sem vydali. Naneštěstí se členy rodiny během demonstrace najít nepodařilo, a tak předpokládejme, že příbuzní z demonstrace odešli tak, jak na ni přišli. Bez Ševčíka. Je to možná smůla, ale definitivně si za ni můžeme sami. Kdybychom nebyli tak paranoidní, neviděli bychom za každým protivládním aktivistou s nášivkou Vagnerovců kolaboranta. To je doufám každému nad slunce jasné.

Co už ovšem lehce hraničí s mírným podezřením je, když se na rozhovor do televize docent Ševčík vydá diskutovat do živého přenosu jako vyslanec SPD, který ovšem není připraven argumentovat na vlezlé dotazy typu „takže když Vás sem poslalo SPD, tak jste jejich politickým vyslancem“. Tyhle ty dotazy prosím nikoho nezajímají, tak se jich pro příště zdržte. Pokud tedy někdy někdo bude mít ještě potřebu zvát do televize Ševčíka za jiným účelem, než natáčet estrádní pořady spadající do situační komedie, kdy se docent a bývalý děkan Vysoké školy ekonomické hádá s moderátorem o naprosto zřejmých věcech, skáče mu do řeči s požadavky, aby pan moderátor laskavě nepřerušoval docenta, když zrovna mluví, a následně se zacyklil v argumentačních faulech, které si sám naskládá pod vlastní nohy.

Smutným faktem je, že se kvůli podobným škodolibostem ani v poslední době nemáme šanci dozvědět, proč vlastně docent do televize přišel, a zda je to stále ten stejný kokot obhajující proruské narativy s ekologickými znalostmi básničky Měla babka čtyři jabka, a nebo se třeba jen přišel do televize omluvit a oholit si před kamerou křovinořezem kardinálního muleta, kterého si pěstuje roky proto, že smát se jeho brokolici mu vadí méně, než když se mu lidé smějí kvůli jeho debilním názorům.

Měl by se podle vás docent Ševčík prohryzat do druhého kola soutěže? V tom případě bystřete ukazovák!

V pravém boxíku se skrývá naše důvěrně známá domobrankyně Nela Lisková. Nela se narodila v roce 1975, a spadá tak do kategorie MILF. Jediná nevýhoda je, že je úplně blbá, což odhání kohokoliv, kdo rozumí česky, ale kdyby se Nelu podařilo zverbovat BIS, stejně tak by mohla rozhánět na Ukrajině Rusy. O Nele je totiž všeobecně známo, že je vyklovaná jako slunečnice, a ví to o ní doslova každý, krom jí samotné. Ve své vlastní sociální bublině, kterou obývá naprosto sama, je totiž chytrou, kultivovanou, silnou ženou. Matkou, která má všech pět “P” pohromadě (pilná, pracovitá, progresivní, proruská, píča), a rozhodně ji nemůže rozhodit nějaké to trestní oznámení za vlastizradu nebo vlezlý názor, že je to kolaborantská špína.

Nela je totiž zkušená politická parkouristka. V roce 2014 kandidovala do zastupitelstvech za ČSSD jen proto, aby už o rok později působila jako členka SPD. Ani zde ale dlouho nevydržela, ovšem zlé jazyky tvrdí, že ji vylil sám Tomio, protože byla i na jeho představu o komoušském náckovstv moc plnotučnej extrém.

V roce 2016 založila Nela Centrum Doněcké lidové republiky. Smyslem spolku bylo podle Nely Liskové prohlubovat vzájemné ekonomické vztahy imaginárního státu s Českou republikou, sbližovat představitele samospráv obou zemí či zprostředkovat pomoc obyvatelům doněcké republiky. Nela Lisková také Doněckou republiku pravidelně navštěvovala a získala tam za své zásluhy v prohlubování a sbližování přezdívku Doněcká matrace.

Mimoto samozřejmě vykonává i další aktivity přímo doma, kde aktuálně vrcholí migrace milionů islámských teroristů, kteří nám sem přišli uřezat hlavy a znásilnit naše ženy. S ohledem na to, že třeba taková úplně normální Daniela je docela určitě neoprcaná a hlavu má stále na svém místě (zdravíme, Danielo), je možné předpokládat, že Muslimové buďto stále ještě do České republiky nedorazili, nebo mají jejich migrační plány zhruba stejnou náročnost, jako když se chce Khaleesi s draky dostat přes moře, aby uchvátila svůj trůn.

Každopádně Nela přikládá svou ruku k obraně České republiky, a spolupracuje krátce s Konvičkou, kterého narozdíl od Ševčíka nikdy ze školy z žádného důvodu nevylili. Pózuje v černém koženém korzetu před hraničními přechody, které kvůli schengenskému prostoru zejí prázdnotou, a nechává se fotit s kulometem přes rameno během své hlídky lidových milic. Fotky jsou později vyhodnoceny jako obsah, který může ohrozit vývoj dítěte, a lidové milice jsou v České republice pro jistotu zakázány kompletně.

Nela má přitom s tvorbou závadného obsahu bohaté zkušenosti, přičemž ostentativně odmítá založení Only fans, po kterém její fanoušci marně volají. Vystačí si však i sama bez této platformy. Legendární je například její video, které natočila pro imaginárního skoropřítele, se kterým si chatovala pod vidinou koitu a získání peněz na provoz. Nahá Lisková zde pózuje před miskou s tuňákem, přičemž inscenuje roli hladové čuby, která misku pečlivě vylízá. Sama Nela po zjištění, že (zase) naletěla, označila video za deepfake, což je patrně nejzdařilejší deepfake, jaký ve svém životě uvidíte.

Nela je pravidelně v hledáčku vládních agentur kvůli šíření ruské propagandy a dalších manipulací. V roce 2019 například upřímně rozplakala Olgu Richterovou sdílením lží o tom, že Piráti lákají migranty do České republiky na volné byty. Je ale dost možná, že Nela svým lžím doopravdy věří. Všeobecně je totiž o ni známo, že je poměrně naivní.

Video je pro studijní účely vašeho kamaráda (co se po něm ptá) stále k dispozici na internetu. Stačí hledat. Zkusil bych klíčová slova „Lisková, miska“. Bude to chtít trochu práce, ale kdo hlodá, najde.

Zaslouží si podle vás Nela postoupit do dalšího kola? Jestli jí dáte hlas, Nela z toho rozhodně nadšena nebude!

  • Hlasovat můžete až do osmé hodiny ráno 17.12.2023 (SEČ), poté se anketa automaticky zamkne.
  • Pokud vám nefunguje hlasování, stiskněte TENTO ODKAZ.
  • Po vybrání svého favorita stiskněte “hlasovat”
  • Duplicitní volby plugin automaticky filtruje pryč. 
Hlasování v této anketě bylo ukončeno před 1 month

Která oběť systému by měla postoupit do dalšího kola?

Mirek Ševčík
69.28% / 902 hlasů
Nela Lisková
30.72% / 400 hlasů
proti