Makak roku 2023 S01E15 – Jordanka Jirásková vs. Jirka Montenegro Černohorský

Oi. Merde. Takže Ivan Vyskočil nakonec neuskočil, a XXXaver Veselý zúročil náskok, který se mu podařilo vybudovat již během zahájení duelu, a tohoto křovinného návštěvníka zpravodajských relací zkrmil. RIP in FTV Prima, Ivane. Nebudeš nám chybět.

Přejděme nicméně k dnešnímu duelu, který je ve znamení influencerů za volantem.

Influencerství je jako prostituce. Pokoušíte se ovlivňovat masy tím, že odhalujete kousky sama sebe, pokoušíte se navoněnou lůzu prodat tak, aby z toho předně káplo něco pro vás, protože nakrucování před kamerou rozhodně není něco, co by vás mělo morálně naplňovat nebo za naprosto běžné situace uživit. Snem žádného rodiče rozhodně není, aby se jeho ratolest jednoho dne objevila v kuchyni, a sdělila mámě, že bude influencerská kurva a bude točit letsplaye Minecraftu. Naštěstí točení letsplaye Minecraftu ještě nikoho neuživilo (zdravím Jona Marijanka)… -ALE! My všichni víme, že na malejch fakanech bez selskýho rozumu ve skutečnosti žádné extra velké love vydělat nejdou, a skutečný byznys, díky kterému se točí svět, je sex!

Dámy a pánové, naše první duelantka je Jordanka Jirásková! Jordanka začala před několika lety natáčet rozhovory s celebritami dezoscény, které se na první pohled jeví jako lowcostová napodobenina Fake Taxi. Problémem je, že k nějakému konkrétnímu happy endu nejenže nedojde, ale vlastně se obvykle nikam nedojede, protože ve videu se víc kecá než píchá. Dá se tedy hovořit o něčem jako Fake Fake Taxi, které se snaží své diváky nalákat na inscenovaný koitus s rozhodně a naprosto zaskočeným členem komparsu, který namísto rodinné večeře dostane vylízat pekáč, akorát že vůbec, a tři čtvrtě hodiny civíte na video v očekávání, kdy na „to“ konečně dojde, a pak jsou titulky.

Ale zase si přiznejme, že Jordanka je ženská, která umí chytit příležitost za koule, a OnlyFans skutečně má! Ano, dámy a pánové, možná se občas od nějakého toho dezoláta v komentářích dočtete, že jste kurva a že máte OnlyFans, nicméně po dlouhé rešerši a bádání, které jsem pro vás udělal úplně dobrovolně, abyste vy nemuseli, mohu říci, že Jordanka je jediná.

Jordanka má na OnlyFans v biu krédo, že je to duševní léčitelka a životní poživatelka, přičemž ji můžete, čistě pro studijní účely, vyhledat pod @balkanboobs, kde na vás aktuálně čeká něco málo přes 300 fotek a 32 videí. A ruku na srdce, za těch 150 korun měsíčně vám to nestojí. Vlastně ani nemůže. Jordanka se totiž jako jediná vydala na OnlyFans cestou cudné erotiky, a obsah většinou odpovídá stylu „hele, položila jsem si levou kozu na polici a vyfotila jsem se u toho“. A. když už se něco děje, je fotografie pořízena tak nešťastně, že se před bambeřicí nachází překážející emoji, nebo je snímek jinak rozostřen. Za 5 dolarů prostě nedostanete nic, co by vám ochotně neposlala kdejaká jiná ženská bez sebereflexe úplně zadarmo.

Ale chci na vás vážené dámy apelovat. Toto je cesta, kterou byste se měly rozhodně vydat. Jordanka je sice průkopnice, nicméně její limity jsou poměrně snadno překročitelné (zejména díky tomu, jak přízemní jsou). Jděte do toho. Ukažte Jordance, že toho za menší peníz dokážete ukázat více!

Přesto vše má Jordanka ještě jeden koníček, a tím je Rusko… což je, přiznejme si, společný jmenovatel téměř všech nominovaných makaků. Sledovaný je vleklý soudní spor mezi Jordankou a Tomášem Etzlerem, který ji nazval „prokremelskou svoločí“, což si slušně vychovaná žena s jistými morálními zásadami a vychováním pochopitelně nemůže nechat líbit, a tak Tomáše Etzlera zažalovala.

7. prosince proběhla další epizoda stání u odvolacího soudu, v rámci kterého influencerka trvá na tom, aby se jí bývalý novinář omluvil za slova o prokremelské a kolaborantské svoloči. Omluvit se jí má přitom přímo za tato tři konkrétní slova. Během slyšení nicméně zástupce klientky přišel s návrhem, podle kterého by stačilo, aby se Etzler omluvil za svoloč. Prokremelská a kolaborantská ji podle všeho zase tak moc nepálí. Tomáš Etzler odmítl.

Je podle vás v dnešním duelu větší makak Jordanka? Šoupněte jí tam váš hlas!

Naším druhým duelantem je dnes Jirka Černorský!

Když se Jirka v šestnácti letech rozhodoval, co bude dělat, tesařina byla jeho jasná volba. Vzhledem k tomu, že má Jirka právě 53 let a stále je vlastníkem všech dvaceti prstů, lze usuzovat, že je ve své obživě mimořádně zručný, nebo prostě trotl, který u toho dlouho nezůstal. Správně. Jirka je notorický Krachonoš ve všem, do čeho se pustí.

Brněnský rodák je navíc mocně přesvědčen o tom, že za jeho sérii neúspěchů může vláda, zejména pak Evropská unie, a se slzami v očích vzpomíná na doby, kdy se podnikat nesmělo, protože zavřené hranice s sebou nesly konkrétní sociální jistoty. I když to třeba byla teplá palanda Pankráce, kam by Jirku jako nezaměstnaného zašili. Láskyplně tak vzpomíná na vzdálené sousedy v Rusku, se zvláštní fixací na Kreml.

Jirka si pochopitelně uvědomuje, že jako jednotlivec zmůže málo, a tak se s oblibou přisere k někomu, kde bude jeho názor rezonovat. Nadějná spolupráce tak obvykle končí tím, že s naivním Jirkou někdo vyjebe, a stane se sériovou obětí podvodu. Chronologicky tak můžeme hovořit o zklamáních zprostředkovaných Lucií Haškovou (2015), Martinem Konvičkou (2016), Tomiem Okamurou (2017), Andrejem Babišem (2018), Danielem Landou (2019), Janou Peterkovou (2020), Lubomírem Volným (2021), Ladislavem Vrabelem (2022) a skvělým kombem, kdy byl v roce 2023 aktérem vlasteneckého gangbangu, kdy s jeho ideály vyjebal Rajchl i Čechoslováci.

Jirka je aktuálně hrdým vlastníkem několika exekucí, které mu nabobtnaly po tom, co se odvážně pokoušel splátky na HomeCredit vyrovnat další půjčkou od Providentu. Tento investiční plán nerůstu se mu nicméně poněkud vymkl z rukou, a snad by byl i obdivuhodný, kdyby se před číslovkou na účtu nenacházelo mínus. Protože panují oprávněné obavy o tom, že ruský režim pomáhá této osině se splácením jeho dluhů, je velmi snadno uhodnutelné, proč pro českého občana podle Jirky vláda nic nedělá. Vždyť si českého kolaboranta musí platit cizí země, aby přežil!

To ovšem k živobytí nestačilo, a tak se Jirka přestěhoval z Brna do Prahy, kde se ubytoval na adrese Obecního úřadu a tento progresivní tesař usedl za volant taxíku. Vznikla tak zároveň módní záležitost několika posledních let, kdy během nicnedělání streamuje na Facebook videa, ve kterých slintá své názory a škemrá love na provoz pseudospolku. Během streamu se obvykle kardinálně nasere a svůj cholerický nával vzteku ventiluje i dvacet minut bez toho, aby měl potřebu se nadechnout, což pochopitelně generuje zájem, a tak si Jirku pouští jednak mentálně retardovaní negramoté, ale také lidé, kteří se Jirkovi přišli vysmát.

Nelze nicméně upřít Montenegrovi určité prvenství. Byl totiž prvním makakem, který s natáčením svého křiku za volantem přišel. Poměrně vysoká sledovanost těchto stand-upů vedla ostatní dezoláty k pocitu, že streamování z auta is the new “kancelář, jakou si můžu dovolit”, a tak se od roku 2018 meziročně prudce zvyšuje počet makaků zásobující svoji sociální bublinu nutností provedení defenestrace, přičemž překonávají vzdálenosti odnikud nikam v osobním automobilu (obvykle krouží dvě hodiny na kruháku kolem LIDLu, aby nezabloudili).

Jirka se během četných demonstrací úspěšně a opakovaně nechal zkorumpovanou policií zašít kvůli výtržnostem. Z nějakého důvodu byl však vždy propuštěn. Facebook ovšem jeho činnost vidí jinak, a tak mu zlý Zucc úspěšně hází klacky pod nohy četnými bany. S tím se Jiří rozhodl bojovat skutečně neotřele, když si jako prostřední jméno dal ‘Nezdolný‘, a variace svých profilů začal označovat římskými číslicemi. Naneštěstí Jiří umí římské číslice jen do deseti, a tak se v profilech začala brzy objevovat nahodilá abeceda, která byla mylně pokládána za číslo 27.

Přes všechny útrapy je důležité zmínit, že Jiří bojuje za budoucnost našich dětí. I jeho dcery. Dcera bohužel Jirkovo snažení úplně neuznává, a tak mu už pár let neukázala vnuka. Možná ale Jirkovi můžete projevit soucit tím, že mu dáte svůj hlas!

Michal to vše sleduje ze svého úkrytu…

  • Hlasovat můžete až do osmé hodiny ráno 19.12.2023 (SEČ), poté se anketa automaticky zamkne.
  • Pokud vám nefunguje hlasování, stiskněte TENTO ODKAZ.
  • Po vybrání svého favorita stiskněte “hlasovat”
  • Duplicitní volby plugin automaticky filtruje pryč. 
Hlasování v této anketě bylo ukončeno před 1 month

Jakého zkurveného jůtůbera pošlete do dalšího kola?

Jirka Černohorský
71.02% / 838 hlasů
Jordanka Jirásková
28.98% / 342 hlasů
proti