Makak roku 2023 S01E18 – Daniel Vávra vs. Dominik Feri

Stejně jako drtivý dopad zničil půlku USA, stejně tak dopadla svojí vahou hlasů Jana Peterková na nebohého Láďu Vrabela. Marně se hájil tím, že na rozdíl od Jany stihl poslat Putinovi zvací dopis. Lidé zohlednili především makačení v posledních měsících namísto toho, aby hlasovali pro vypočítavou mrtku, pro kterého jsou peníze na prvním místě. Máte co jste chtěli. Do dalšího kola postupuje Jana Peterková!

Pojďme se nicméně podívat na další duel, který je tentokrát ve znamení superhrdinů. Nebo snad superpadouchů?

O titul Makak roku se tentokrát zaslouženě popere i Steven Seagul mezi českými dezoláty, tramtadadadadadadadadá, Daniel Vávra.

Daniel Vávra je muž, jehož krizi středního věku nevyřešila ani koupě Bentley. Se svým vzhledem vikingského kováře, indiánského skalpmástra a americké ledničky z poloviny 70. let se již několik let snaží přesvědčovat veřejnost, že žijeme v zemi, kde vás za debilní názor pošlou těžit uran a rýt držkou v permafrostu kdesi na Sibiři. Takový Minecraft pro otrlé.

Tento Elon Musk a Jordan Peterson z Wishe nedávno založil spolu s dalšími sobě podobnými vykuky hnutí SPOSP. A tak zde máme vedle

Slušných lidí, kteří by neváhali kdykoli rozčtvrtit týpka, co zrovna vyšel ze solárka

hnutí SPD, které bojuje proti islamistickým teroristům, zatímco se jeho členové pokouší vykolejit vlak

hnutí Pro život, které bojuje proti potratům, zatímco kašle na život a traumata znásilněných žen

a 3x rozvedených, výživné neplatících zastánců tradiční rodiny

ještě bandu kreténů, kteří bojují za svobodu slova, přičemž bloknou každého, kdo jim pod příspěvek nadělí smajla

Hnutí SPOSP nedávno sepsalo otevřený dopis posvěcený podpisy 50 známých “osobností”. Všechny tyto “osobnosti” by si shodou náhod rády potřásly rukou s Putinem a nechaly Ukrajinu napospas milosrdnému Rusku

Dan má narcistickou poruchu, nulovou sebereflexi a zvrácenou potřebu napsat denně 30 tweetů, v nichž se snaží celý svět přesvědčit o tom, že fakt, opravdu, bez jakýchkoli pochybností měří majestátných 180 cm. Podejte tomu muži basketbalák, ať může za potlesku celé NBA a hlubokého úklonu Dennise Rodmana zasmečovat a ukázat celému světu, kdo je tady čahoun.

Dan je také člověk opatrně hájící proruské a nelogicky uvažující dezoláty, kteří chodí srát po sprše.

Je za vodou, což nezapomene zmínit pokaždé, když se ho na ulici zeptáte, kudy se jde k Orloji.

A proto má teď dost času na to, aby každý den nahodil 20 fest nečtivých křečeksestřenkyuklízečkymojípratetypovídal příspěvků, kterým tleskají jen lidé s historií vyhledávače ve stylu “Dan Vávra”, “Jak být jako Dan Vávra”, “Dan Vávra autogramiáda”, “Dan Vávra pornhub”

Dan je znám také plačtivým bojem proti tzv. libtardům. Vidí je prakticky v každé lidské bytosti, což dokazuje následující rozhovor:

Dítě v Chorvatsku: Mami, mami, mami, proč je moře slané?

Matka: Koupal se v něm Dan Vávra

Dítě: Kdo to je?

Matka: Takový ubrečený prošedivělý pán, který sedí 24/7 s flaškou za kompem a radí světu, jak se točit

Dítě: To je smutné. Jak ho můžu rozveselit?

Matka: Vyfoť a pošli mu ten hezký hrad z písku, co jsi právě postavil

Dítě: Myslíš, že se mu bude líbit?

Matka: Uvidíš

Dan v příspěvku. Nějaký malý librard mi právě poslal trapnou parodii na hrad z písku. Zdi křivé, písek z podřadné pláže v Chorvatsku, žádná garáž na Bentley. Postavil bych lepší. Už ať je příliv.

A na pravé straně dnes poskakuje Dominik Feri, díky čemuž se dnešní duel zapíše do análů jako jeden z nejnekorektnějších, jaké tu kdy byly. Dali jsme tento článek před publikací přečíst našim Patronům, a očekávali jsme asi tak přesně dva názory, jak se dívají na to, že je zrovna Dominik Feri nominovaný na Makaka roku. A je to těchto pět:

  1. No fuj. Proč je tam Dominik Feri? Vždyť to vůbec není makak!
  2. Dominik Feri makak rozhodně je, ale v takový ty jiný rovině.
  3. Dominik Feri do Makaka roku rozhodně patří. Už jen za návod, jak si přes noc zničit našláplou politickou kariéru.
  4. Dominika Feriho bych oprcala, ale nikomu to neříkejte!
  5. A proč je tam Feri a není tam třeba arcimakak Arne Springorum?

A nutno podotknout, že vy všichni máte pravdu! Naneštěstí Arneho nominovalo na Makaka přesně nula lidí, zatímco Dominika dostatečný počet, aby se do duelu dostal. A kdo jsme, abychom nebyli pro každou špatnost? Koneckonců, vy rozhodněte, zda si zaslouží postoupit.

Dominik Feri byl v rámci světové statistiky důkazem, že ne každý černoch musí mít na krku nějaké to trestní oznámení nebo rovnou dřepět za mřížemi. Dominikovi se to dařilo přitom až do jeho 27 let. Co se tedy vlastně stalo?

Apolena Rychlíková měla na Dominika pifku už nějaký ten pátek. Protože má obvykle pifku na každého chlapa, který nosí v trenýrkách koule (na pana Hamáčka tedy ne), nebylo to zase něco tak překvapivého, jenomže tentokrát se příběh stočil trochu jiným směrem, a ukázalo se, že na pomyslném příběhu je pravdy více, než jen trocha příslovečného šprochu.

Dominik má/měl v rámci vábení samiček určité genetické výhody. Tak předně zmiňme etnickou příslušnost, která mu přidává punc exotična. Omluvte mě, ale bydlím u rakouských hranic, a mám poměrně přesné představy o tom, jestli se nadržené šestnáctky tahají na diskotékách raději s českými kluky, nebo zda tverkují raději na klínech mladých Turků, kteří sem pravidelně přijíždí na víkend z Vídně, a mají to tu něco jako Disneyland se sériovým happy endem. Sám mám takto dvě spolužačky ze střední, které si nabalily slibnou partii, a někdy kolem třetího měsíce očekávání malého Ismaila, se Abdul rozhodl zajet si do Vídně pro cigarety, a už se nikdy nevrátil. Městské – aktuálně uražené paničky prominou. Pochopitelně ne všechny mladé dívky mají v těle chtíč a v hlavě piliny, ale to procento jednoduše není zanedbatelné. Pokud bych měl vycházet z této rovnice a přihlédnout k tomu, že v rámci komunikace s Dominikem nepotřebujete česko-německo-turecký slovník, nemusíte si pomáhat rukama a používat v rámci gestikulace obraty, pro které neznáte spolehlivý překlad a nemusíte simulovat cumlání banánu s dávivým reflexem, domníval bych se, že Dominik bude pro české partie něco jako jackpot. Už teda méně pro rodiče nadržené teenky, která si Dominika potenciálně dotáhne domů a představí ho se slovy „mami, tati, máme pro vás velkou novinu,“ při čemž si po pupíku rozmatlává krémik proti striím. V konečném důsledku má někdo jako Dominik Feri na teritoriu pozici neohroženého alfasamce s mnohem lepšími loveckými ambicemi. Mimo jiného je to také profláklý politik, idol, influencer, blablabla… doprdele, není v České republice nikdo, komu se nevybaví afrokarfiol ve chvíli, kdy zmíníte jméno Dominik Feri.

Vycházejme nicméně z toho, že jak to funguje na Moravě ještě nemusí znamenat, že to funguje v Čechách. Třeba zrovna ne. Třeba jsou tu chtíčem poháněné teenky bajtěny na sexy mozky a intelekt, a sex je až po svatbě namísto sázky v ruletě na černou na záchodcích během horečky sobotní noci. Možná právě proto se údajně Dominik pustil do podivné hry, ve které měly hlavní roli tablety Rohypnolu a noční stolky.

Přes noc se z korunního prince TOPky stal nenáviděný Voldemort, jehož jméno se nesmí vyslovit, a kdykoliv Pekarová na Dominika pomyslí, stáhnou se jí rty tak úzce, že téměř nejdou vidět… což je v podstatě běžná situace, takže myšlenka na Dominika asi pálí neustále.

Dominik je důvod, proč se knížka A tak jsme lajkovali přes noc stala neprodejnou, a na pultech knihkupectví má podobnou cenovku jako sebrané spisy Kykiny z cest, díl sedmadvacátý, který také sice nikdo nečte, ale nominální hodnota publikace je stále vyšší, než toaletní papír, a tak o ni stejně není zájem.

Dominik nemá za sebou dobré období. Podle všeho se pokusil o sebevraždu – neúspěšně. Na podzim byl nepravomocně odsouzen. Odvolal se, ale vzhledem k tomu, v jakou frašku se soud i díky televizi Nova otočil, dá se předpokládat, že odvolání úplně plody ovoce v podobě zproštění viny nepřinese.

Smutnou tečkou je, že mu až do své smrti nepřestal věřit Karel Schwarzenberg, pro kterého bylo odsouzení Dominika nečekaná rána.

Nicméně zákon je v České republice jen jeden, a ten platí úplně pro všechny. Nebo by alespoň měl. Není možné spoléhat se na to, že mi protiprávní jednání projde jen proto, že jsem „ten“ nebo „onen“.

Předesíláme, že Dominik Feri stále nebyl pravomocně odsouzen, a tak se dostáváte do pozice lidového soudu. Máte před sebou nelehký úkol určit, zda je Dominik Feri makakem, který by si za své chování zasloužil postoupit do dalšího kola.

 

  • Hlasovat můžete až do osmé hodiny ráno 22.12.2023 (SEČ), poté se anketa automaticky zamkne.
  • Pokud vám nefunguje hlasování, stiskněte TENTO ODKAZ.
  • Po vybrání svého favorita stiskněte “hlasovat”
  • Duplicitní volby plugin automaticky filtruje pryč. 
Hlasování v této anketě bylo ukončeno před 29 days

Jakého superpadoucha pošlete do dalšího kola?

Dan Vávra
78.08% / 837 hlasů
Dominik Feri
21.92% / 235 hlasů
proti