Makak roku 2023 S01E22 – Jiří Kajínek vs. Jiří Kobza

Konec roku si žádá něco speciálního, a v tomto případě tomu nebude jinak.

Dnes vám přinášíme druhý z bonusových duelů, které jsou ve znamení horníků emocí. Jde o jedince, na které je bohužel český zákon příliš krátký, protože se nezabývá otázkou morálky. Stále ale máme možnost tyto přehlížené entity poslat na bedny Makaka roku s jejich divokými kartami. Výherci těchto duelů totiž automaticky pokračují do třetího kola.
Zároveň se jedná o úplně poslední duel první série, ve které oddělujeme zrno od plev. Zítra začníná skutečná clash of trůn makaka!

Ale kohože jsme vybrali pro tento speciální duel?

VYZYVATEL

“Mosím sa podívat na chatu,
Kdosi tam má ukrytů vatu
Vyklopím do sebe desítku
Za gumu zastrčím devítku”

Podobnou písničkou by mohl být znázorněn počátek kariéry neznámějšího českého zloděje a několikanásobného vraha, Jiřího Kajínka.

Jiří kajínek si šel za své činy sednout na doživotí. Stejně jako 99 % veškerých vězňů tvrdil, že nic nespáchal – nebe je rudé, růže jsou modré, právník to posral.

Z věznice se mu povedlo několikrát uprchnout. To vše bez geologického kladívka nebo na těle vytetovaného plánku útěku. Stal se slavným, nějací dementi o něm natočili film, čímž ho později zabezpečili do konce života, psychicky narušené ženy mu v krabici posílaly použité kalhotky s dopisy, ve kterých stálo něco jako “To, jak chladnokrevně jsi zamordoval ty lidi, bylo fakt sexy. Pokud tě pustí, nezajdeme na skleničku?”.

A oni ho fakt pustili. Náš milovaný bývalý prezident se nad tímto životem těžce zkoušeným miláčkem dezolátů slitoval a udělil mu milost.

Ve chvíli, kdy Jiří opustil celu, lítaly vzduchem rodidla, nabídky k sňatku, poptávky po nájemných vrazích i mikrofony novinářů lačnících po senzaci. Ceny tílek zelené barvy navíc začaly trhat rekordy. Každý Ortelák chtěl být najednou Kajínkem a předvést své bezzubé manželce, jak vypadá tabu redneck sex s bouchačkou u hlavy.

Kajínek začal plnit mediální prostor a firmy jej chtěly okamžitě využít k propagaci škrtidel, nožů, paklíčů, lopat, vápna, černých pytlů nebo jiných výrobků běžné denní potřeby.

Během doby, kdy je na svobodě, stihl Jiří způsobit víc dopravních nehod, než osmnáctiletý fanoušek filmu “Rychle a zběsile – loknu si vodky a namrdám to do kamionu v protisměru”.

Ani to mu však nepomohlo k návratu do věznice Shawshank.

Kajínek nelenil a začal pořádat předražené besedy o tom, jak se žilo pod zámkem. Účastníci se mohli dovědět řadu praktických věcí. Od zaklínadla “Oko norka, harfy šum, proměň sprcháč a vodu z hajzlu v dobrý rum”, až po informace o tom, jak vyrobit bodnou zbraň z polštáře, nebo jak znásilnit padesátikilového dealera marihuany se zadkem sevřeným jak skus epileptika.

Na konci každé besedy proběhla velká autogramiáda. Vedle podpisu od Buddhy, Ježíše, Gándhího, Matky Terezy a papeže Františka jste tak do sbírky mohli přidat tři křížky od dobrosrdečného chudáka, který se stal obětí justičního omylu.

Besídky ve školách mu byly zakázány. Nevím proč. Každé malé dítě by mělo vědět, jak umlátit kamaráda plastovou formou na bábovičku.

Jiří nevynechal ani tvorbu poutavých videí, v nichž se vyjadřoval ke společenskému dění.

Po nedávné tragické události na FF UK umístil na svůj youtube kanál video, v němž kritizuje zásah policie.

Dovede-li Kajínek obstát v tak prestižní soutěži jako je Makak roku, má jistě šanci dotáhnout to až na policejního prezidenta nebo ministra vnitra. Kdo jiný, než člověk, který poznal práci policie na vlastní kůži, by se taky měl starat o naši bezpečnost, že jo.

PROTIVNÍK

A v pravém boxíku prohopkává skutečný hrdina. Původně zde totiž měl být plešatý kokršpaněl Ondřej Hejma, který se před rokem 1989 dokázal zviditelnit jen donášením STB, a po pádu komunismu odrhovačkou Modrá je dobrá. Na stará kolena se pak pustil do komentování věcí, kterým nerozumí, a útok na vysoké škole nebyl výjimkou. Naštěstí ze sebe živý terč udělal debil Jiří Kobza, který zbytečnou existenci agenta Ronyho zcela zastínil. Fotografie debila Jiřího Kobzy je zároveň rozpixelována. Chápejte. Jednu stránku na sociálních sítích nám už kvůli šíření pornografických materiálů zrušili, a chceme rizika eliminovat, takže vám na zeď nemůžem jen tak dát fotku čůráka. Přejděme nicméně k medailonku.

Jiří Kobza vystudoval obor geologie, ze kterého získal titul Mgr. Splnil tak prakticky tři ze tří nepsaných podmínek pro vstup do vrcholové politiky SPD. Je to debil, fosil a magistr.

Možná si řeknete, že debilní slint o inkluzi školství vedoucí k produkování nahodilého počtu teroristů, byl jen ojedinělý debilní slint. Jenomže pak se podíváte na historii debilních slintů Jiřího Kobzy a pochopíte, že je generátorem pravidelných debilních slintů a coby debil se v nich vyžívá.

To on je autorem návodu, jak se bránit proti islamizaci. Jako zaručený způsob, jak odpudit ze své předzahrádky nežádoucí slimáky hodující na vašem hlávkovém salátu například píše, že Češi mají venčit své psy a prasata, se kterými sdílí domácnost, poblíž mešit. Muslimové totiž tato zvířata pokládají za nečistá.

Ano. Možná si vzpomenete, že nápad byl natolik debilní, že se ho chytil i sám Tomio Okamura, a osobně dojel do Teplic se svým pudlem, aby ho nechal vysrat v parku před mešitou. Společně s ním tuto bohulibou činnost provozovalo na dvacet vlastenců, kterým muslimové zatím neuřezali hlavy a neznásilnili ženy a děti. Osobně se nicméně domnívám, že tento repelent spadá do kategorie pálení Koránu, a jako takový má spíše alergickou reakci v podobě vyvolání Jihádu, než aby banda znechucených muslimů cihlu po cihle rozebrala svůj minaret a přemístila za kopec, kde bude Okamura se svým psem srát až další týden.

ALE, v Teplicích se muslimské komunitě pokud vím stále docela dobře daří, z čehož usuzuju, že SPD boj proti Islámu prohrála. Nebo při nejlepším není na aktuálním jídelníčku progresivního hatera, protože teď se jedou přece Schrödingerovi Ukrajinci, kteří naším nezaměstnaným berou práci, ale zároveň nepracují, čímž naším nezaměstnaným snižují dávky. Znáte to. Viník se prostě vždycky najde. Kdyby ale zvítězilo na Ukrajině Rusko, problém by tím určitě vyřešilo, ať už je jakýkoliv.

Kobza je vůbec autorem prapodivných myšlenek, které populista Okamura používá pro svoje zviditelnění. Stejně tak je z jeho pera i názor, že každý prodaný kebab přibližuje Českou republiku k islamizaci. Díky politické propagaci se meziročně v porovnání let 2015 a 2016 prodalo odhadem o 23 % více kebabů, přičemž vznikaly na sociálních sítích události jako Pojídání kebabu před rozestavěnou mešitou Tomia Okamury, nebo Každé prodané sushi přibližuje Českou republiku k japonizaci. Nakonec i Tomio uznal, že nápad debila Kobzy je debilní, a tak se na znamení rezignace nechal vyfotit s kebabem.

No a nyní, ve svých 68 letech na sklonku svého politického a patrně i celkového života, se debil Kobza zaryl do paměti myslících lidí snad naposledy citátem, že střelec z fakulty je „špičkový produkt inkluzivního progresivistického školství“. Naneštěstí na sebe debil Kobza tentokrát strhnul pozornost nejen přitakávačů s pračkou v režimu ždímání namísto mozku, ale i lidí, kteří SPD nevolí (především proto, že namísto mozku nemají nic inkluzivního).

Bylo toho zkrátka asi tak akorát. Dost možná přespříliš, protože od debila Kobzy dal v rekordním čase ruce pryč i Tomio Okamura, který by jinak právě teď balil pudla, aby ho před katedrou vysoké školy nechal vysrat. Namísto toho se omezil jen na následující status: „Názory poslance SPD Jiřího Kobzy ve věci tragické události na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze nejsou postoje hnutí SPD, ale pouze jeho osobní názory. Znovu opakuji, že je mi nesmírně líto zmařených životů i zraněných tohoto šíleného činu. Upřímnou a velkou soustrast všem blízkým obětí střelby. Děkuji za zásah policie i záchranářů.“

Inu, smutný příběh. Pošlete debila Kobzu s divokou kartou do dalšího kola, nebo jej pošlete jen do papučí politického důchodu?

PS: V tomto textu byl debil Kobza nazván debilem včetně tohoto péeska celkem 13x a dvakrát byl přímo označen za čůráka. Pro usnadnění v případě trestního oznámení.

HLASOVÁNÍ

  • Hlasovat můžete až do osmé hodiny ráno 01 .01. 2024 (SEČ), poté se anketa automaticky zamkne.
  • Pokud vám nefunguje hlasování, stiskněte TENTO ODKAZ.
  • Po vybrání svého favorita stiskněte „hlasovat“.
  • Duplicitní volby plugin automaticky filtruje pryč. 
Hlasování v této anketě bylo ukončeno před 19 days

Kdo dostane vaši divokou kartu?

Jiří Kobza
89.69% / 948 hlasů
Jiří Kajínek
10.31% / 109 hlasů
proti