Makak roku 2023 S02E01 – Daniel Vávra vs. Václav Klaus st.

Dámy a pánové, vítáme přeživší do nového roku 2024, který je zároveň ve spojení zahájení druhého kola klání o Makaka roku. Se včerejším dnem se nám podařilo oddělit pomyslné zrno od plev, a zůstal nám do dalších kol už jen plevel, který si budeme náruživě hýčkat. Zbavili jsme se dvaceti kdysidentů, kteří od nás dostali tolik potřebný feedback a doufáme, že se do příští sezóny poučí, a udělají nějakou tu opičárnu.

V dnešním úvodním duelu proti sobě postavíme dva geronty, kteří průběžně shiftují z Batmana na ublíženého senila s dementními plky ve snaze připoutat na svoji osobu pozornost. Naneštěstí poutají obvykle pozornost i osob s opačným názorem – nezřídka správným. Oba jsou tak ochotni na ostří žiletek za pomoci armády fanouškovských poskoků prát jen proto, aby vám dokázali, že to vy se pletete, protože jste idiot, co neumí číst mezi řádky. A než stihnete zareagovat, dostanete ban.

No jo. Jak souboj těchto dvou paneláků ega dopadne, si dovolí odhadnout málokdo.

VYZYVATEL

O titul Makak roku se z druhého kola zaslouženě popere i Steven Seagul mezi českými dezoláty, tramtadadadadadadadadá, Daniel Vávra.

Daniel Vávra je muž, jehož krizi středního věku nevyřešila ani koupě Bentley. Se svým vzhledem vikingského kováře, indiánského skalpmástra a americké ledničky z poloviny 70. let se již několik let snaží přesvědčovat veřejnost, že žijeme v zemi, kde vás za debilní názor pošlou těžit uran a rýt držkou v permafrostu kdesi na Sibiři. Takový Minecraft pro otrlé.

Tento Elon Musk a Jordan Peterson z Wishe nedávno založil spolu s dalšími sobě podobnými vykuky hnutí SPOSP. A tak zde máme vedle

Slušných lidí, kteří by neváhali kdykoli rozčtvrtit týpka, co zrovna vyšel ze solárka

hnutí SPD, které bojuje proti islamistickým teroristům, zatímco se jeho členové pokouší vykolejit vlak

hnutí Pro život, které bojuje proti potratům, zatímco kašle na život a traumata znásilněných žen

a 3x rozvedených, výživné neplatících zastánců tradiční rodiny

ještě bandu kreténů, kteří bojují za svobodu slova, přičemž bloknou každého, kdo jim pod příspěvek nadělí smajla

Hnutí SPOSP nedávno sepsalo otevřený dopis posvěcený podpisy 50 známých “osobností”. Všechny tyto “osobnosti” by si shodou náhod rády potřásly rukou s Putinem a nechaly Ukrajinu napospas milosrdnému Rusku

Dan má narcistickou poruchu, nulovou sebereflexi a zvrácenou potřebu napsat denně 30 tweetů, v nichž se snaží celý svět přesvědčit o tom, že fakt, opravdu, bez jakýchkoli pochybností měří majestátných 180 cm. Podejte tomu muži basketbalák, ať může za potlesku celé NBA a hlubokého úklonu Dennise Rodmana zasmečovat a ukázat celému světu, kdo je tady čahoun.

Dan je také člověk opatrně hájící proruské a nelogicky uvažující dezoláty, kteří chodí srát po sprše.

Je za vodou, což nezapomene zmínit pokaždé, když se ho na ulici zeptáte, kudy se jde k Orloji.

A proto má teď dost času na to, aby každý den nahodil 20 fest nečtivých křečeksestřenkyuklízečkymojípratetypovídal příspěvků, kterým tleskají jen lidé s historií vyhledávače ve stylu “Dan Vávra”, “Jak být jako Dan Vávra”, “Dan Vávra autogramiáda”, “Dan Vávra pornhub”

Dan je znám také plačtivým bojem proti tzv. libtardům. Vidí je prakticky v každé lidské bytosti, což dokazuje následující rozhovor:

Dítě v Chorvatsku: Mami, mami, mami, proč je moře slané?

Matka: Koupal se v něm Dan Vávra

Dítě: Kdo to je?

Matka: Takový ubrečený prošedivělý pán, který sedí 24/7 s flaškou za kompem a radí světu, jak se točit

Dítě: To je smutné. Jak ho můžu rozveselit?

Matka: Vyfoť a pošli mu ten hezký hrad z písku, co jsi právě postavil

Dítě: Myslíš, že se mu bude líbit?

Matka: Uvidíš

Dan v příspěvku. Nějaký malý librard mi právě poslal trapnou parodii na hrad z písku. Zdi křivé, písek z podřadné pláže v Chorvatsku, žádná garáž na Bentley. Postavil bych lepší. Už ať je příliv.

PROTIVNÍK

To Václav Klaus je ve svém konání podstatně nenápadnější, a snaží se být při svém okopávání kotníků vidět co možná nejméně. Ale jen do doby, než je přistižen při činu. Nebojí se provádět ani stínové manévry, které jeho podvratnou činnost kryjí. Tak například nesmíme zapomenout, že právě Václavu Klausovi musíme být vděčni za to, že je naše země v Evropské unii. Dobrá. Být v úřadě zrovna někdo jiný, stálo by na dokumentu jméno kohokoliv, kdo zrovna držel tužku, ale i podepsal. Na stránku druhou vidět kyselou Kikinu, jak signuje papír, kvůli kterému se mu na řiti ježí všechny tři chlupy, je prostě k nezaplacení.

Jeho vrozenou nenápadnost hraničící se smyslem predátora jsme mohli mimo jiného vidět ale i během oficiální návštěvy v Chille, kde si během přímého přenosu neodpustil propašovat ze stolu do kapsy propisku, a to jen proto, aby se následně přiznal, že si nechává všechny propisky, se kterými něco podepíše. Tolik k České poště a důvodům, proč tento státní podnik přišel na buben kvůli nákupu kancelářských potřeb.

Václav Klaus je na tom se zdravím objektivně lépe než Miloš Zeman. A to i přesto, že Miloše Zemana technicky není možné zabít, protože jakýkoliv projev agrese mu doplňuje život (můžete ho umilovat, ale pokud Miloše Zemana znáte, moc dobře víte, že ani to není možné). Václav má však podstatně větší vitalitu, a stále se ještě dokáže pohybovat po zadních bez toho, aby za svůj pád střemhlav popelníčku obviňoval novináře. Když se to vezme kolem a kolem, vzpomínám si jen na dvě zranění Václava Klause. První byl zlomený krček (nikoliv vaz) během pandemie koronaviru, a druhý incident byl tenisový loket, který si při tréningu uhnal se svým dvacetiletým trenérem… ať už to v LGBT žargonu znamená cokoliv.

Oproti Milošovi Václav dbá o své dobré jméno. Zejména, pokud se o něm někdo vyjádří nelichotivě. Tak například v poslední době se Kikině nelíbí, že jej Václav Moravec nazval Putinovým gubernátorem, jakkoliv měl ve svém tvrzení pravdu. A protože se to Václavovi nelíbilo opravdu hodně, a Moravcův výrok musela řešit i RRTV. Je vhodné to tedy zopakovat, aby se na to nezapomnělo: VÁCLAV KLAUS JE PUTINŮV GUBERNÁTOR.

HLASOVÁNÍ

  • Hlasovat můžete až do osmé hodiny ráno 02 .01. 2024 (SEČ), poté se anketa automaticky zamkne.
  • Pokud vám nefunguje hlasování, stiskněte TENTO ODKAZ.
  • Po vybrání svého favorita stiskněte „hlasovat“.
  • Duplicitní volby plugin automaticky filtruje pryč. 
Hlasování v této anketě bylo ukončeno před 18 days

Který egopanelák zůstane stát do dalšího kola?

Daniel Vávra
50.50% / 754 hlasů
Václav Klaus
49.50% / 739 hlasů
proti