Makak roku 2023 S02E06 – Jakub Netík vs. Tomáš Čermák

Tak to je ovšem čisté překvapení. Včerejší duel byl ve znamení stálé, ačkoliv nevýrazné převahy bezdomovce Tchoře, který si jako čubu u nohy držel svého Smetanu. Přes noc se ale pucle obrátily, a Smeták nakonec zdominoval bezdomovce před Strakovkou, který vládu evidentně se… štve mnohem méně než kohokoliv jiného, kdo musí náhodou projít okolo.

VYHODNOCENÍ MINULÉHO DUELU

Který píčus si zaslouží postoupit do dalšího kola?

Ivan Smetana
52.54% / 465 hlasů
Ondřej Tchoř
47.46% / 420 hlasů
proti

Je mi líto, Ondřeji. Tolikrát ti lidé opakovali, že tvá existence je zbytečná. A je zbytečná tak moc, že to nedotáhneš ani na Makaka roku. Musíš se více snažit. Zkus na příští rok udělat něco více… debilního. Máš na to!

Dnešní duel je ve znamení dezolátů, kteří mají sice plná ústa slov, ale k jejich skutečnému porozumění potřebujete více než základní lekce vypatlanštiny. Dnešní duel je čistokrevné logopedie ipsum, které se obešlo bez Babiše!

VYZYVATEL

V levém boxíku prohopkává lowcostový princ Krasoň z Wishe. Samozvaný malíř pokojů, který se prohlásil za vlastence a disidenta, a kterého krom přehazovačky spojuje s rakouským konkurentem ještě touha po ovládání lidí. Naštěstí k tomu má Jakub Netík i mentální výbavu. Sice trousí informace o své inteligenci zhruba stejně často jako Jana Zyrtec Hamplová, podobně jako u mohelnické mohyly však můžeme i v tomto případě otevřeně pochybovat o relevanci inteligence. Při pozornějším sledování totiž přijdete k názoru, že Jakub Netík si IQ test docela určitě dělal, ale našel ho v příloze nedělního Blesku, přičemž polovina odpovědí byla předvyplněna nahodilými skvrnami od guláše, u druhé poloviny nešly přečíst otázky vůbec, a namísto výsledku je cifra hospodského, kterému po horečce sobotní noci a vypité bedně prosecca došel bloček na psaní.

O přítomnosti inteligence každopádně v případě Jakuba Netíka nemůže být pochyb. Porovnáme-li jej například s intelektem probublávajícího bláta, měl by Krasoň docela určitě navrch. Krom toho je také neuvěřitelně sečtělý, což můžeme odvodit z toho, že je nejen bezednou studnicí citátů a všeobecných selských mouder, která si jednak v nějaké formě pamatuje a volně interpretuje (buďto blbě, nebo spojí dvě až tři do jednoho. Vždy jsou ovšem upravena tak, aby seděla jeho potřebám), ale stejně tak si zcela volně za chodu vymýšlí úplně nová rčení, která se vám do paměti vypalují jako žhavé železo. Ne nadarmo si získal Jakub mezi fanoušky přezdívku Citát ipsum. Připomeňme si některé z jeho legendárních myšlenek, které budou sloužit jako odkaz budoucím generacím:

  • Nehážu hlavu do písku a nejsem přelétavý jako voda.
  • Je tady plno lidí, co věří, že jsme se vylíhli z opice.
  • Pokud vím, tak oživování nacismu a fašismu máme zakotvené v našem zákoně.
  • Za náma nikdo nestojí. Stojíte za náma vy. A my za váma!
  • Proudí mi v krvi čtvrt Slováka po mé babičce.

Ano, skutečně památná slova. Když navíc přihlédneme k faktu, že Jakub Netík je pouhý malíř pokojů, nezbývá nám nic jiného než žasnout nad sečtělostí tohoto samozvaného vlastence, který už během první vlny koronaviru odhalil společné spiknutí Nového řádu, Reptiliánů, Illuminátů a Grety Thunberg. Jakože, ehm, nepodařilo se mu pochopitelně najít žádné důkazy, ale tak už to prostě bývá, když někde síly bojující na straně temna spřádají pekelný plán. Plán, který je tak složitý, že jednoduše udělají chybku a odhalí ji náhodný kolemjdoucí, který se pravdu, kterou vám Česká televize neukáže, nebojí naservírovat. Pěkně z auta, z vyhřátého místečka za volantem. Odkud taky jinak, žejo?

Za ty čtyři roky, co se Kuba producíruje před svým telefonem a špulí pusu jako čtrnáctiletá roztleskávačka prdel na vysokoškolský fotbalový tým, se mu tak nepodařilo prokázat antivaxerské spiknutí, pravdu o Ukrajině, ani boj Ruska proti nacistickým a fašistickým silám. Prostě nic. Nada. Natočíte stovky, možná tisíce hodin streamů, kde matláte svoje názory okořeněné o náhodné generování vět, sem tam přihodíte nějakého toho Ježíše a apoštolská kázání, a jediné, co z toho máte, je pár korun od podporovatelů a na krku tolik obvinění, že by po nich pošilhával nejeden rakouský malíř pokojů a zlostně škubal knírkem.

Aby toho nebylo málo, pořídil si Kubík ještě podmínku za výhrůžky adresované Rakušanovi, který by měl viset, neboť je to prý vlastizrádce národa. I s inteligencí Jakuba Netíka tušíte, že podmínka je poslední štace, a když vás uvaří na něčem dalším, stane se vstupenkou na společná sezení zvládání vzteku s Patuikem Tušlem a Tomášem Čermákem. Dnes však můžete rozhodnout o tom, zda Kubíka pošlete do dalšího kola. Pošlete ho tam?

PROTIVNÍK

Tomáš Čermák byl velmi dlouho ve stínu svého Mistra Patuika Tušla. Mnoho lidí jej pokládalo za nudnou otravnou onuci, která se jen pokouší přiživit na mnohem známější a úspěšnější logopedické hříčce v podobě svého uslintaného kamaráda, který během COVIDU trávil volný čas tím, že hrál lidem na domovní zvonky jako na zvonkohru, a v rámci svobody slova sliboval pobodání každému, kdo má na očkování a ústní hygienu jiný názor než Patuik.

A celkem dlouho jim to i vycházelo. Není tedy divu, že Pat a Mat svoji agresy průběžně zvyšovali, což vyvrcholilo v létě během pracovní doby na stavbě, kdy společně natočili stream, který popisoval možnosti konečného řešení ukrofašistů v České republice s následnou anexí zemi Ruskem.

3.8.2022 je Patuik Tušl i se svojí fuseklí Tomášem Čermákem zatčeni za šíření nenávisti a podněcování k násilí. Po dlouhých měsících, kdy Patuik Tušl vyčítal vládě, že se věnuje více Ukrajincům než českým občanům, se stát konečně začal zajímat i o Patuika Tušla, který po rozsudku může konečně pustit z hlavy problematiku drahých energií a přeživání ze dne na den.

26.10.2022, tedy téměř tři měsíce po tom, co byl rozesmátý Patuik Tušl spolešně s Čermákem zadrženi policií, stanuli oba před soudem. Patuika zastupoval neochvějný ‘Matlock’ Naxera, který pro Patuika namísto podmínky dokázal vybojovat trest v horní hranici, a tak si Patuik odnesl vyznamenání za svoji pravdu v rozsahu deseti měsíců nepodmíněně. Během následujících měsíců si obdobným způsobem Patuik nastřádal další dva roky, mimo jiného za neplacení alimentů. U Čermáka soud shledal jako polehčující okolnost fakt, že je to kokot, a ve vazební věznici se začal znovu pomočovat (čemuž se mu podařilo zbavit teprve v průběhu puberty), a jako mentálně retardovaný má sklony k teatrálnosti a snahou zavděčit se zmrdům, jako je Patuik Tušl. Patuik tak bude Tomášovi dělal mámu jen do dubna 2023, pak si musel najít penetrátora jiného, což podle všeho nebyl problém, protože si na něj brousí zuby polovina kriminálu.

Zde do příběhu naplno vstupuje fusekle Čermák, který se rozhodl přerůst svého mistra, a stát se skutečným makakem se vším všudy. Po propuštění z kriminálu začne ve velkém nakupovat ruské vlajky a navštěvovat s nimi početné demonstrace na podporu Česka na prvním místě… kde jsou většinou řečníky stalinisté, komunisté, a všelijaká jiná svoloč. Taktéž jeho písemné projevy se stávají stále radikálnější, přičemž jednoznačně a neomylně označí za strůjce všech jeho historických problémů Víta Rakušana.

V létě roku 2023 se Patuik s Čermákem setkávají znovu. Tentokrát kvůli obvinění z propagace terorismu. Patuik se podle všeho za poslední rok v kriminále radikalizoval, protože si nechal vyholit hlavu a narůst plnovous. Z dálky vypadá trochu jako obřezaný čůrák v klepetech, což domněnku jen potvrzuje. Soud zřejmě přijal Tušlovo konvertování na Islám jako polehčující okolnost, a tak Patuikovi trest nijak neprodloužil. O to větší bídu ovšem dostává Čermák, který si odnáší od soudu pozvánku do kriminálu na příštích pět a půl let.

Nabídku Normerta Naxxery ohledně odvolání Čermák v obavě z obnovení trestu smrti s díky odmítá, a poslední dny na svobodě tráví tím nejlepším způsobem, jakým umí. Vypisuje na Facebook statusy o tom, jak jsou bratři Rusové za hranicemi, přičemž si vylévá hlavu Starobrnem. Pak ovšem napadne Tomáše ta spásná myšlenka, jak z uzavřeného příběhu udělat druhou sérii, a jednoduše se vysere na to, aby do nějakého vězení nastupoval.

Bohužel očekávání, že je příliš malá ryba a nikdo po něm nebude pátrat se nenaplnilo, a tak se Tomáš již po týdnu objevuje ve zprávách a všech novinách v České republice, jako podporovatel terorismu na útěku, což je zřejmě něco, co si do životopisu buďto nedáte vůbec, nebo ano, ale s velikostí písma 200px, červené barvě, podtrženě, tučně a ve fontu Comic Sans.

Protože je Tomáš hlava a jen tak si na něj někdo nepřijde, začíná Tomáš nahodile publikovat videa, kde se vysmívá policii a Rakušanovi za jejich neschopnost dopadnout tuto druhořadou nulu. Ze strachu před Rakušanem utíká na sever směr Bělorusko, a to až do chvíle, kdy jej na konci listopadu zatknou polští policisté. A tím je vlastně příběh Tomáše kompletní. Víme, že se vrátil do České republiky 5. prosince a na Borech tedy stihl nejen Mikuláše, ale i tajného Santu, přesto zatím neznáme přesný rozsah trestu, který Tomáš za tento trip získá.

HLASOVÁNÍ

  • Hlasovat můžete až do osmé hodiny ráno 07.01.2024 (SEČ), poté se anketa automaticky zamkne.
  • Pokud vám nefunguje hlasování, stiskněte TENTO ODKAZ.
  • Po vybrání svého favorita stiskněte „hlasovat“.
  • Duplicitní volby plugin automaticky filtruje pryč. 
Hlasování v této anketě bylo ukončeno před 13 days

Jaká logopedická hříčka si zaslouží postoupit do dalšího kola?

Tomáš Čermák
80.91% / 767 hlasů
Jakub Netík
19.09% / 181 hlasů
proti