Makak roku 2023 S02E09 – Jana Peterková vs. Renata Hambálková

Včerejší vyrovnaný duel se nakonec nepodařil Kačce Nekonečné otočit, a v souboji proti agentu Burešovi skončila. Je to smutné, ale je to tak. Oligarchomakak postupuje do třetího kola, a nás dnes čeká předposlední duel toho druhého.

VYHODNOCENÍ MINULÉHO DUELU

Který EU-parazit by měl postoupit do dalšího kola?

Andrej Babiš
59.17% / 597 hlasů
Kateřina (ne)Konečná
40.83% / 412 hlasů
proti

Na dnešní duel jsem se těšil. Na jedné straně zde máme matadorku, která se v Makakovi objevuje již potřetí, a na stránce druhé zde máme madam, která v prvním kole dostala jedno z nejvyšších skóre letošního ročníku. Je docela možné, že dnes to bude skutečně souboj na život a na smrt!
A koho že jsme proti sobě postavili?

VYZYVATEL

Je to nefér a nesportovní, ale Jana Peterková už dvakrát zařadila v úsilí získat titul Makak roku. A teď je tu zase. Zatímco v prvním ročníku vypadla relativně brzy, protože ji nikdo neznal, už loni zařadila v makačení dvojku, a nechala se odsoudit za šíření absurdní lží o tom, že u Prahy pobíjí důchodce Pfizerem, díky čemuž si sáhla na samotné finále. Sami důchodci se dozvěděli, že jsou mrtví, až z médií a úplně se jim tento nový stav neživota nelíbil. Částečně proto, že přece Andy slíbil, že zachránil tisíce mrtvých a pro tohle mu ten papír do urny jakože fakt neházeli. Stejně tak se informace nelíbila ani domovu důchodců a vlastně ani obecnímu úřadu, takže se Janča musí veřejně omluvit a ještě k tomu zamáznout tučnou pokutu ve výši 250 000 korun. Nic z toho samozřejmě naše populární požíračka mikráků neudělá.

Janiččino ego by šlo totiž popsat jako pistácie, která si zůstala hovět na dně pytlíku úplně dole a teď si na ni lámete zuby, abyste ji sežrali. Sůl se vám zařezává do krvavých prstů, a ona se mezitím směje vašemu úsilí protože ví, že uvnitř je shnilá. Aby se nemusela omlouvat, nechala se pro jistotu zašít (zase) do špitálu s nejasnou diagnózou, přičemž trousí informace o tom, jak je jí špatně a že to bude nadlouho. Zlé jazyky přitom tvrdí, že je hospitalizována kvůli častému věštění budoucnosti ze dna láhve dvoulitrového Braníku v akci.

O samotné pokutě samozřejmě také nemůže být řeč, protože Janča nemá pokuty platit z čeho. Vlastně jsou aktuální rozsudky poměrně cennými budoucími exponáty v exekucích, které jsou na Janu vypsány a z ekonomického hlediska Lízačka klik z Bulovky teprve zjišťuje, že nejde zaplatit exekuce exekucí, což je přímo v rozporu s matematikou druhého stupně, kde nás učili, že mínus a mínus je plus (zasranej Bil Gátez)! Česká paralelní loboscéna se nechala informovat u právníka vysoké školy života, a protože Máňa říkala, že to není směroplatný, plánuje se armáda makaků samozřejmě odvolat. Mezitím byla na Janu zahájena alespoň veřejná sbírka, která aktuálně čítá téměř dvacet víček od plastových lahví.

Loni Jana oznámila kandidaturu na prezidentku, kterou bude i nebude zároveň podle toho, jestli zrovna bude zašitá v Bohnicích, kde tráví občas víkendy. Z kandidatury následně v tichosti sešlo, když si správně spočítala, že dohromady sežene asi dvacet hlasů. Což čistě mimochodem odpovídá počtu podporovatelů, kteří jí všechny ty píčoviny věří, takže dno sklenice Jany Peterkové není nikdy suché.

Je nicméně zřejmé, že Jana v rámci životního cyklu zvládla již kdeco a má pravděpodobně poslední příležitost zazářit a získat vytouženého Makaka. Její životopis společně s významnými událostmi je již totiž dostatečně dlouhý, aby se vešel oboustranně na roli dvouvrstvého toaletního papíru a v rámci hledání nového dna hrozí, že se osobnost Jany Peterkové vyhrabe v Číně.
Jen namátkou tu máme za poslední rok asi sedm hospitalizací, které se čirou náhodou kryly s termíny, kdy měla mít slyšení před soudem, jedno krátké baletní vystoupení během vyvěšených dveří soudní místnosti, které bylo zakončeno poněkud ledabylým, ale naprosto uvěřitelným padede se ztrátou vědomí. A taky třeba křížovou výpravu do Polska, kam se vydala zachránit neprávem vězněného občana Československa Tomáše Čermáka. Odtamtud se vrátila nejenže s neúspěchem, ale navíc zaměněna za Reptiliána, který si šlape po jazyku.

Závěr roku 2023 tráví Jana Peterková střídavě doma (ať je to zrovna kdekoliv) nebo v nemocnici, neboť se rehabilituje z rakoviny brzlíku, který má hned vedle prostaty, a proto jí tumor operovali přes krk laparoskopicky, a proto není jizva vidět.

Jana Peterková je jednoduše vyhaslá hvězda a Makaka by si zasloužila, než ji za její celoživotní úsilí konečně zašijí. Hůl nad ní totiž evidentně zlomil už i Pavel Zítko, který je obyčejně vděčný za jakéhokoliv kreténa bez sebereflexe, kterého může použít jako bílého koně.

Zaslouží si tato česká buditelka váš hlas? Neváhejte!

PROTIVNÍK

Naším druhým duelantem je Renata Hambálková!

Renča svoji účast v duelu předpověděla, přičemž s přesností na jeden hlas ví, jak tento duel skončí a zda vyhraje. Výsledek nám ale tají, protože chce hrát fér hru.
Renča je přezdívána jako Nostradamos doby postcovidové, protože je za rok schopna vychrlit až dvě sta různých proroctví, která jsou nicméně tak dokonale zašifrována, že nikdo včetně Renči Hambálkové není schopen jednoznačně určit, čeho se proroctví týká. Jediné, co je schopna spolehlivě rozklíčovat, je datum. Proroctví tedy bez výjimky vypadají jako „23. listopadu 2023 se to stane,“ přičemž pod termínem „to“ je možné představit si celou paletu událostí, které se stát mohly, ale nestaly.

Tak třeba mohl Zemi zasáhnout asteroid, ale nestalo se „TO“. Také se mohl k vládě v USA vrátit prezident Trump, který vyhrál druhé volby, ale NWO výsledky zfixloval. Ale ani „TO“ se nestalo. Také mohla splasknout celá ta bublina o covidfašmismu, ale ani „TO“ se tentokrát bohužel nestalo. Ale je docela možné, že Renča jednoduše předpověděla, že Paralelní listy 23. listopadu 2023 dostanou Křišťálovou lupu. A pokud Renča myslela právě „TO“, pak ji definitivně není možné odsuzovat za šarlatánství, protože jí její věštba naprosto přesně vyšla… ačkoliv to z obsahové formy není zřejmé a blábolí cosi o čtvrtém jezdci apokalypsy, který nicméně popisově poměrně věrně sedí na Hermora. Renča prose není blbá a ví, že když „TO“ předpoví, tak se „TO“ taky stane. Ať už je to cokoliv.

Nenechte se vysmát. Taokvé proroctví je obvykle mimořádně náročné na výpočet. Žádá si to být sečtělý, racionální, a především to chce probuzení duše i mysli, protože jinak nepřijdete na to, že NWO, Reptiliáni a všechna ta svoloč usilující o osud lidstva mají podivnou fixaci na symboliku a hrátky na počet písmen ve slovech. A pokud k počtu písmen přičtete určitou číslovku tak, aby bylo číslo dělitelné třemi, a výsledek je šest, rozhodně není náhoda, že tři šestky jsou číslo šelmy, a proto se „TO“ stane. Nechápete? Nevadí. Uděláme si příklad. Vezměme například jméno věštkyně.

RENATA
HAMBÁLKOVÁ

Renata má 6 písmen. Hambálková 10 písmen. Celkem 16.
Symbol nekonečna je vodorovná 8. Pokud sečteme nekonečno a Hambálková, vyjde nám 18.
Jsou čtyři jezdci apokalypsy. Proto Nekonečno Hambálkové mínus čtyři jezdci apokalypsy je 14.
To celé mínus dva (aby to dávalo smysl) je 12.
Nekonečno Hambálkové bez čtyř jezdců apokalypsy mínus dva je dělitelné Renatou. Do Nekonečno Hambálkové bez čtyř jezdců apokalypsy se vejdou dvě Renaty.
Je tedy možné použít rovnici ( ( (8 + 10 ) – 4 ) – 2 ) / 6 = 2
Renata má šest písmen, proto Renata Hambálková = 666 a dnes se „TO“ stane, ať už „TO“ bude cokoliv.

Snad už je vám nyní jasné, že Renata není naprosto neschopná, tupá a zbytečná osoba, nýbrž nepochopený génius, který teprve čeká na dobu, kdy bude pochopen.

Když zrovna Renča nepočítá na prstech světová spiknutí, živí se jako prodejkyně látky ve Varnsdorfu, kde recenze na Googlu tvrdí, že Renča je náladová píča, která prodává předražený hadry.

HLASOVÁNÍ

  • Hlasovat můžete až do osmé hodiny ráno 10.01.2024 (SEČ), poté se anketa automaticky zamkne.
  • Pokud vám nefunguje hlasování, stiskněte TENTO ODKAZ.
  • Po vybrání svého favorita stiskněte „hlasovat“.
  • Duplicitní volby plugin automaticky filtruje pryč. 
Hlasování v této anketě bylo ukončeno před 10 days

Která siréna by měla postoupit do dalšího kola?

Jana Peterková
77.45% / 1,288 hlasů
Renata Hambálková
22.55% / 375 hlasů
proti