Makak roku 2023 S03E03 – Jindřich Rajchl vs. Jiří Kobza

Skoro by se chtělo říci, že nám Babiš po prohraném duelu s Čermákem bude chybět, ale zkušenost mi říká, že si s ním užijeme v příštích měsících dost i bez titulu. Co naplat, Babiš je nekorunovaný král. Do semifinále postupuje Tomáš Čermák!

VYHODNOCENÍ MINULÉHO DUELU

Který makak uteče z klece do dalšího kola?

Tomáš Čermák
61.95% / 604 hlasů
Andrej Babiš
38.05% / 371 hlasů
proti

Dnešní duel třetí řady Makaka roku je ve znamení všemožných tělesných modifikací. Vyzyvatelem je člověk, u kterého se jako jedinému na světě podařila pomocí transplantační chirurgie přišít slepičí kloaka namísto obličeje. Celkový estetický dojem dokreslují dva přední řezáky, které jsou od sebe zhruba stejně tak vzdálené, jak jen mohou být oči hrané Malé mořské víly. Když vám méně pozorným napovíme, že majitel této vizáže je zároveň specialista na slovo vzatý doslova na cokoliv, co zrovna letí, musí být opravdu každému jasné, o koho jde. Je to takový velikán makačí scény, že se mu snad může postavit jen někdo, kdo má namísto hlavy žalud.

VYZYVATEL

Jindra Rajchl se v posledních letech zapsal do povědomí především tím, že se pasoval do právnického esa makaků. Mezi jeho letošní vyhrané soudy patří například loňská kauza ezokokota Jakuba Netíka, který se stejně jako Lžítko specializuje na drancování peněženek makaků prodejem podřadného zboží dotaženého z Číny, kterému je dodatečně dán punc artefaktu. Zatímco Lžítko prodává fény na čeření hladiny vody, Kuba jde více do duševní hloubky, a můžete v jeho nabídce najít například hřebík z Kristova kříže, prst svatého Jana Nepomuckého, nebo popel Johanky z Parku. Krom toho samozřejmě denně metá na YouTube kvanta kokotin, což pochopitelně nezůstalo bez povšimnutí, a tak se Netík setkal s Rajchlem u soudu. Rajchlovi se soud z nějakého důvodu podařilo vyhrát, protože dělat z lidí kretény a dudlat jejich peněženky je přece jen věc názoru, a definitivně je to důkaz toho, že právní systém v České republice je naprosto zdravý. A ano, ačkoliv se Jakubovi do užšího výběru duelistů Makaka roku postoupit nepodařilo, víme o tobě. Stal jsi se však jedním z důvodů, proč tu dnes máme Jindru!

Z posledních kauz potom věnujme obhajobu proruské špíny influencerky Jordanky Jiráskové, která se specializuje na generování hambatého obsahu pro otrlé diváky na OnlyFans, kdy se své fanoušky pokouší učit gravitačním zákonům a přetékáním koz přes různé kusy nábytku a výbavy koupelny. I v tomto případě se Jindrovi podařilo proruskou filcku očistit, z čehož je zřejmé, že Jindra má podstatně vyšší úspěšnost v obhajobě makaků, a s největší pravděpodobností se uživí sám a nemusí si nechat vyplácet odměny od tajných služeb.

Jindra je taktéž známý tím, že rozdává trestní oznámení po potkání, a aktuálně jich má na kontě více než Helena Vondráčková, když o ní někde napíšete, že je stará. Jindra jednoduše na jednu stránku tvrdí, že někoho zabanovat pro názor, je jen neschopnost přijmout pravdu, na stránku druhou si za poslední rok, kdy je vidět nejvíce, vybudoval několikatisícovou armádu zablokovaných ‘oponentů‘, kteří už mu do jeho názorů kecat nebudou. Pak je tu speciální kategorie ‘oponentů‘, kteří byli pro názor nejenže zablokováni, ale ještě jim do schránky doputoval dopis s předvoláním, protože takhle to přece v české justici funguje. Jo. A Píšu to i s tím, že Jindra při čtení těchto řádků brousí voskovku, aby usmolil nějakou tu žalobu na Paralelní listy.

Jindrovu osobnost není možná snadno popsat, částečně proto, že osobnost nemá. Jeho názorová orientace směřuje na západ. Zejména pak do Německa během druhé světové války. Myšlenkově ovšem podporuje východ, konkrétně tedy Rusko – také do období druhé světové války. Když se to zprůměruje, vznikne něco uprostřed, což by šlo pojmenovat jako Česká republika na prvním místě. Pokud Jindra během proslovu chvíli zatuhne s otevřenou pusou, je možné slyšet, jak meluzína ve škvíře mezi jeho předními řezáky hvízdá melodii Internacionály nebo Deutschlandlied. Záleží na tom, na kterou světovou stranu je právě natočený.

Jindra o sobě v poslední době dal vědět coby jaderný inženýr, ačkoliv žádné vzdělání v tomto směru nemá. To ovšem nevadí, protože jeho sociální bublina makaků mu dala na sítích dostatečně velkou podporu, a jsou společně s ním názoru, že má pravdu. A takových deset tisíc lidí se přece nemůže jen tak mýlit, no ne?

Zajímavé ovšem bylo pozorovat konflikt mezi Jindrou a “atomovou bábou“ Drábovou, která na rozdíl od Jindry papíry na řízení jaderné elektrárny má. Vznikla z toho zábavná sázka o láhev Taliskeru. Tu po nátlaku ze strany médií Rajchl nakonec přislíbil poslat, ale neposlal, protože je to čestný člověk.

PROTIVNÍK

A v pravém boxíku prohopkává skutečný hrdina, který postoupil z orvního kola s divokou kartou. Tu získali skutečně vybraní debilové, kteří se pokusili přiživit na atentátu v Praze ku vlastnímu prospěchu. Původně zde totiž měl být plešatý kokršpaněl Ondřej Hejma, který se před rokem 1989 dokázal zviditelnit jen donášením STB, a po pádu komunismu odrhovačkou Modrá je dobrá. Na stará kolena se pak pustil do komentování věcí, kterým nerozumí, a útok na vysoké škole nebyl výjimkou. Naštěstí ze sebe živý terč udělal debil Jiří Kobza, který zbytečnou existenci agenta Ronyho zcela zastínil. Fotografie debila Jiřího Kobzy je zároveň rozpixelována. Chápejte. Jednu stránku na sociálních sítích nám už kvůli šíření pornografických materiálů zrušili, a chceme rizika eliminovat, takže vám na zeď nemůžem jen tak dát fotku čůráka. Přejděme nicméně k medailonku.

Jiří Kobza vystudoval obor geologie, ze kterého získal titul Mgr. Splnil tak prakticky tři ze tří nepsaných podmínek pro vstup do vrcholové politiky SPD. Je to debil, fosil a magistr.

Možná si řeknete, že debilní slint o inkluzi školství vedoucí k produkování nahodilého počtu teroristů, byl jen ojedinělý debilní slint. Jenomže pak se podíváte na historii debilních slintů Jiřího Kobzy a pochopíte, že je generátorem pravidelných debilních slintů a coby debil se v nich vyžívá.

To on je autorem návodu, jak se bránit proti islamizaci. Jako zaručený způsob, jak odpudit ze své předzahrádky nežádoucí slimáky hodující na vašem hlávkovém salátu například píše, že Češi mají venčit své psy a prasata, se kterými sdílí domácnost, poblíž mešit. Muslimové totiž tato zvířata pokládají za nečistá.

Ano. Možná si vzpomenete, že nápad byl natolik debilní, že se ho chytil i sám Tomio Okamura, a osobně dojel do Teplic se svým pudlem, aby ho nechal vysrat v parku před mešitou. Společně s ním tuto bohulibou činnost provozovalo na dvacet vlastenců, kterým muslimové zatím neuřezali hlavy a neznásilnili ženy a děti. Osobně se nicméně domnívám, že tento repelent spadá do kategorie pálení Koránu, a jako takový má spíše alergickou reakci v podobě vyvolání Jihádu, než aby banda znechucených muslimů cihlu po cihle rozebrala svůj minaret a přemístila za kopec, kde bude Okamura se svým psem srát až další týden.

ALE, v Teplicích se muslimské komunitě pokud vím stále docela dobře daří, z čehož usuzuju, že SPD boj proti Islámu prohrála. Nebo při nejlepším není na aktuálním jídelníčku progresivního hatera, protože teď se jedou přece Schrödingerovi Ukrajinci, kteří naším nezaměstnaným berou práci, ale zároveň nepracují, čímž naším nezaměstnaným snižují dávky. Znáte to. Viník se prostě vždycky najde. Kdyby ale zvítězilo na Ukrajině Rusko, problém by tím určitě vyřešilo, ať už je jakýkoliv.

Kobza je vůbec autorem prapodivných myšlenek, které populista Okamura používá pro svoje zviditelnění. Stejně tak je z jeho pera i názor, že každý prodaný kebab přibližuje Českou republiku k islamizaci. Díky politické propagaci se meziročně v porovnání let 2015 a 2016 prodalo odhadem o 23 % více kebabů, přičemž vznikaly na sociálních sítích události jako Pojídání kebabu před rozestavěnou mešitou Tomia Okamury, nebo Každé prodané sushi přibližuje Českou republiku k japonizaci. Nakonec i Tomio uznal, že nápad debila Kobzy je debilní, a tak se na znamení rezignace nechal vyfotit s kebabem.

No a nyní, ve svých 68 letech na sklonku svého politického a patrně i celkového života, se debil Kobza zaryl do paměti myslících lidí snad naposledy citátem, že střelec z fakulty je „špičkový produkt inkluzivního progresivistického školství“. Naneštěstí na sebe debil Kobza tentokrát strhnul pozornost nejen přitakávačů s pračkou v režimu ždímání namísto mozku, ale i lidí, kteří SPD nevolí (především proto, že namísto mozku nemají nic inkluzivního).

Bylo toho zkrátka asi tak akorát. Dost možná přespříliš, protože od debila Kobzy dal v rekordním čase ruce pryč i Tomio Okamura, který by jinak právě teď balil pudla, aby ho před katedrou vysoké školy nechal vysrat. Namísto toho se omezil jen na následující status: „Názory poslance SPD Jiřího Kobzy ve věci tragické události na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze nejsou postoje hnutí SPD, ale pouze jeho osobní názory. Znovu opakuji, že je mi nesmírně líto zmařených životů i zraněných tohoto šíleného činu. Upřímnou a velkou soustrast všem blízkým obětí střelby. Děkuji za zásah policie i záchranářů.“

Inu, smutný příběh. Pošlete debila Kobzu s divokou kartou do dalšího kola, nebo jej pošlete jen do papučí politického důchodu?

PS: V tomto textu byl debil Kobza nazván debilem včetně tohoto péeska celkem 13x a dvakrát byl přímo označen za čůráka. Pro usnadnění v případě trestního oznámení.

HLASOVÁNÍ

  • Hlasovat můžete až do osmé hodiny ráno 14.01.2024 (SEČ), poté se anketa automaticky zamkne.
  • Pokud vám nefunguje hlasování, stiskněte TENTO ODKAZ.
  • Po vybrání svého favorita stiskněte „hlasovat“.
  • Duplicitní volby plugin automaticky filtruje pryč. 
Hlasování v této anketě bylo ukončeno před 6 days

Postoupí do dalšího kola píča nebo kokot?

Jindřich Rajchl
75.49% / 767 hlasů
Jiří Kobza
24.51% / 249 hlasů
proti